Reklama
reklama

Chtěl ukrást auto, to se mu ale nepovedlo

Další krádež auta zaznamenali hodonínští policisté. V noci na čtvrtek se neznámý zloděj pokusil ukrást osobní auto Škoda Octavia. To se mu ale nepodařilo, přesto způsobil škodu více než pět tisíc korun.

Nečekané překvapení zažil majitel auta, parkujícího v ulici Josefa Suka v Hodoníně. Ráno zjistil, že byl v jeho vozidle nezvaný host. „Bezprostředně po tomto zjištění na místo přivolal policisty. Ti pak skutečně zjistili, že se někdo během noci do vozu vloupal a pokusil se jej odcizit,“ upřesnil situaci policejní mluvčí Petr Zámečník.

Z nějakého důvodu se mu to ale nepodařilo, a tak auto s poškozenou spínací skříňkou zůstalo na parkovišti. Přesto způsobil škodu na autě pět tisíc korun. „Policisté případ vyšetřují jako trestný čin Krádeže ve stádiu pokusu. Pachateli v případě dopadení hrozí až pět let odnětí svobody,“ dodal.

Počet krádeží aut na Hodonínsku stoupá, jenom v loňském roce k nim došlo šestadvacetkrát.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře