Reklama
reklama

Hlídka vypátrala dvojici, která se vydala krást dlažbu

Dva muži si chtěli v pátek večer v Černovicích přilepšit tím, že si odvezli žulovou dlažbu nachystanou na opravu cesty.

Kolem deváté hodiny večer na to prostřednictvím linky 156 upozornil svědek. Dvojice si na krádež připravila ruční vozík, který zapřáhla za starou motorku, a s nákladem potom ujela pryč. Strážníci z jižní části Brna tuto lokalitu prohledávali a podezřelé se jim podařilo najít přibližně po patnácti minutách. Jednatřicetiletému muži a jeho o pět let staršímu známému nezbylo nic jiného než odvézt v doprovodu hlídky materiál zpátky. Původní záměr získat zadarmo dláždění na vlastní zahrádku jim tak nevyšel. Kromě toho budou muset zaplatit uloženou pokutu, jejíž výše přibližně trojnásobně přesahuje cenu vráceného materiálu. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře