Reklama
reklama

Hit brněnských zlodějů? Během jediného dne zmizelo ve městě pět jízdních kol

Hned pětici jízdních kol postrádají od středy jejich majitelé. V jednom případě zloděj dokonce ukradl trekové kolo vystavené před prodejnou za 20 tisíc korun.
Jízdní kola se stávají terčem zlodějů Foto: Centrum news

Z kočárkárny bytového domu v Kosíkově ulici zmizela dvě horská kola. Zloděj se do společných prostorů domu dostal, aniž by viditelně poškodil zámky dveří. Překážkou pro něj nebyl ani bytelný zámek, kterým byla obě kola zamknuta k topení. Škoda je nejméně dvacet tisíc korun.

Dva cizinci určitě dlouho nezapomenou na pobyt ve městě pod Špilberkem. "Ve Skřivanově ulici odstavili osobní automobil Hodna, na jehož závěsném zařízení byla zamknuta dvě jízdní kola. Během dvouhodinové procházky je po překonání zámků odcizil zatím neznámý pachatel," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Cizinci hlásí škodu za patnáct tisíc korun.

Velkou porcí drzosti se prezentoval zloděj, který zavítal do obchodního centra ve Vídeňské ulici. Tam před jedním z obchodů odstranil zajišťovací zámek a ukradl vystavené trekové kolo. Obchodní společnosti tak způsobil škodu za skoro dvacet tisíc korun.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Brněnský basketbalový klub mmcité1 má nového spolumajitele. Stala se jím izraelská společnost True Player Group.
04.06.2020 - 14:29
Opravy kolejí, vodovodu, kanalizace, veřejného osvětlení i zastávek městské hromadné dopravy. To vše čeká frekventovanou Lesnickou ulici v Černých Polích.
04.06.2020 - 07:44
Výherci čtenářské soutěže zavítali s magazínem Centrum news na premiéru představení Legenda do Cirkusu Humberto. Ta se odehrála v brněnském Komárově na Hněvkovského ulici.
03.06.2020 - 18:11
Na velmi nezvyklou situaci upozornil včera v podvečer městskou policii muž procházející přes prostranství před Janáčkovým divadlem. U světelné kašny tam seděli muž se ženou a ve vodě oplachovali...
03.06.2020 - 15:33
Zcela nový pohled na okolí vlakového nádraží se Brňanům naskytne zřejmě již za dva roky. Podle plánů skupiny Crestyl půjde k zemi obchodní dům na Dornychu v roce 2022 a následně se tu začne stavět....
03.06.2020 - 08:17
Dlouhodobý nedostatek míst v mateřinkách a stále rostoucí počet obyvatel Bystrce. Právě z těchto důvodů připravují brněnští radní výstavbu mateřské školky při ulici Nad Dědinou. Projektovat ji bude...
02.06.2020 - 16:35
Komentáře