Reklama
reklama

Hit brněnských zlodějů? Během jediného dne zmizelo ve městě pět jízdních kol

Hned pětici jízdních kol postrádají od středy jejich majitelé. V jednom případě zloděj dokonce ukradl trekové kolo vystavené před prodejnou za 20 tisíc korun.
Jízdní kola se stávají terčem zlodějů Foto: Centrum news

Z kočárkárny bytového domu v Kosíkově ulici zmizela dvě horská kola. Zloděj se do společných prostorů domu dostal, aniž by viditelně poškodil zámky dveří. Překážkou pro něj nebyl ani bytelný zámek, kterým byla obě kola zamknuta k topení. Škoda je nejméně dvacet tisíc korun.

Dva cizinci určitě dlouho nezapomenou na pobyt ve městě pod Špilberkem. "Ve Skřivanově ulici odstavili osobní automobil Hodna, na jehož závěsném zařízení byla zamknuta dvě jízdní kola. Během dvouhodinové procházky je po překonání zámků odcizil zatím neznámý pachatel," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Cizinci hlásí škodu za patnáct tisíc korun.

Velkou porcí drzosti se prezentoval zloděj, který zavítal do obchodního centra ve Vídeňské ulici. Tam před jedním z obchodů odstranil zajišťovací zámek a ukradl vystavené trekové kolo. Obchodní společnosti tak způsobil škodu za skoro dvacet tisíc korun.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Více než rok potrvá dopravní omezení v Bohunické ulici. Dělníci zde budou rekonstruovat vodovod a stoku, které jsou v havarijním stavu a na hranici životnosti. Stavební práce začnou v září.
23.08.2019 - 07:00
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval...
22.08.2019 - 15:50
V pátek si Brno připomene pád totality pobaltských států Foto: MMB
Národními barvami Litvy, Lotyšska a Estonska se v pátek večer rozsvítí Mahenovo divadlo, Husa na provázku a fontána u Janáčkova divadla. Město se tak symbolicky připojí k iniciativě Díky, že můžem,...
22.08.2019 - 11:42
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Od 30. září čeká na řidiče parkující v Brně řada změn. Nová pravidla představili brněnští radní už v březnu. Nyní odstartovala informační kampaň, díky níž se každý může seznámit s novinkami.
22.08.2019 - 07:00
O Velikonocích poprvé vyjel na Ústřední hřbitov minibus, který zdarma vozil návštěvníky po celém areálu. Osvědčil se, proto jej o Dušičkách dopravní podnik vypraví znovu.
21.08.2019 - 20:07
Rada města Brna dnes doporučila brněnskému zastupitelstvu schválit podporu ve výši 275 tisíc korun pro soutěž CZECH PRESS PHOTO 2020. Ta každoročně přehledně mapuje a představuje veřejnosti události...
21.08.2019 - 16:38
Komentáře