Reklama
reklama

Hit brněnských zlodějů? Během jediného dne zmizelo ve městě pět jízdních kol

Hned pětici jízdních kol postrádají od středy jejich majitelé. V jednom případě zloděj dokonce ukradl trekové kolo vystavené před prodejnou za 20 tisíc korun.
Jízdní kola se stávají terčem zlodějů Foto: Centrum news

Z kočárkárny bytového domu v Kosíkově ulici zmizela dvě horská kola. Zloděj se do společných prostorů domu dostal, aniž by viditelně poškodil zámky dveří. Překážkou pro něj nebyl ani bytelný zámek, kterým byla obě kola zamknuta k topení. Škoda je nejméně dvacet tisíc korun.

Dva cizinci určitě dlouho nezapomenou na pobyt ve městě pod Špilberkem. "Ve Skřivanově ulici odstavili osobní automobil Hodna, na jehož závěsném zařízení byla zamknuta dvě jízdní kola. Během dvouhodinové procházky je po překonání zámků odcizil zatím neznámý pachatel," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Cizinci hlásí škodu za patnáct tisíc korun.

Velkou porcí drzosti se prezentoval zloděj, který zavítal do obchodního centra ve Vídeňské ulici. Tam před jedním z obchodů odstranil zajišťovací zámek a ukradl vystavené trekové kolo. Obchodní společnosti tak způsobil škodu za skoro dvacet tisíc korun.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Další z brněnských škol se dočká modernizace – tentokrát je řeč o základní škole Otevřená v Žebětíně. Vznikne zde nový pavilon a stavaři zároveň upraví současnou budovu školy. V případě, že...
16.10.2019 - 18:59
AC/DC, Led Zeppelin, Lynyrd Snynyrd, ZZ Top. Revivaly legend světového rocku zavítají do Brna. Osmnáctý Večer legend se uskuteční v pátek 15. litopadu 2019 tradičně v brněnském Semilasse.
16.10.2019 - 16:00
Fontána se dnes rozsvítí na růžovo Foto: MMB
Každá tisící žena v Česku ročně onemocní rakovinou prsu. To je neúprosná statistika tohoto zhoubného onemocnění. S osvětou a prevencí pomáhá již léta organizace Mamma HELP, která pořádá kampaň Říjen...
16.10.2019 - 12:53
Ukradené šperky Foto: PČR JMK
Zatím neznámý pachatel se za pravého poledne vloupal do rodinného domu v Tuřanech. Rozbil okno a ukradl rodinné šperky. Způsobil škodu za 54 tisíc korun.
16.10.2019 - 06:00
Areál dopravní výchovy a vzdělávání Městské policie Brno na Riviéře se ve dnech 16. a 17. října stane dějištěm Národních dnů prevence.
15.10.2019 - 20:00
Jihomoravský kraj bude mít své zástupce na dětské zimní olympiádě. Ta se uskuteční v Karlovarském kraji ve dnech 19. až 24. ledna 2020. O účasti včera rozhodla krajská rada.
15.10.2019 - 15:38
Komentáře