Reklama
reklama

Hasicí přístroje do bytových a nájemních domů? Rozhodně ANO!

Věděli jste o tom, že je dobré mít ve svém bytovém či nájemním domě hasicí přístroje? Majitelé těchto nemovitostí by se měli mít na pozoru! Zrovna nějakou vlastníte a říkáte si, kde byste takové hasicí přístroje měli pořídit? Nevíte si rady a tápete v tom, jaký z druhů hasicích přístrojů je vhodný zrovna do vaší nemovitosti? Nezoufejte! Michal Hill, specialista na servis a prodej hasicích přístrojů a služby požární ochrany, vám nejen poradí, ale i prodá ten správný typ hasicího přístroje!

Riziko, pokud hasicí přístroj nevlastníte, je velké a zná ho každý. Uvědomujete si ho však dostatečně? Požární bezpečnost a prevence je zkrátka důležitá. Může zabránit ublížení na zdraví, ale i ztrátám na životech. A věřte tomu, že vaši nájemníci či majitelé bytů by nebyli moc nadšení, kdyby případný požár neměli čím uhasit. Stát se může cokoli – požár na schodech, ve výtahu, zkrátka kdekoli. Pak by se vám hasicí přístroje vskutku hodily a můžete díky nim předejít případné žalobě ze stran nájemníků nebo zbytečným škodám.

Firma pana Hilla vás nejen připraví na nebezpečné situace a na to, abyste je nemuseli řešit, ale zároveň i vysvětlí, jak zakoupený hasicí přístroj funguje, kdyby na nebezpečnou situaci přece jen došlo!  

A proč svěřit své zdraví a život zrovna do rukou firmy pana Hilla? Jednoduché! Pan Hill se kolem hasicích přístrojů pohybuje už dlouho. Získal to jako dědictví po svém tatínkovi a jeho hlavní prioritou je doladit vše k naprosté dokonalosti.

Tak co, stále váháte, u koho a jestli hasicí přístroj pořídit?

Autor: 
PR
Aktuálně
Ocenit profesionalitu zásahů dobrovolných hasičů a preventivní činnost sborů dobrovolných hasičů a hasičských sborů. To je cíl ankety Dobrovolní hasiči roku. Přihlašování sborů a jednotek bylo dnes...
29.05.2020 - 16:30
O šest týdnů později a bez slavnostního ceremoniálu. Tak odstartuje poslední květnovou sobotu letošní 74. plavební sezóna na Brněnské přehradě, která přinese Brňanům i některé novinky.
29.05.2020 - 12:25
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Komentáře