Reklama
reklama

Hasiči měli včera napilno. Zasahovali na dálnici ve třech případech

Během úterního dne se hasiči rozhodně nenudili. Hned třikrát je zaměstnala takzvaná Bratislavská dálnice ve směru na Brno.
Hasiči zasahovali na dálnici ve třech případech   Foto: hzscr
Hasiči zasahovali na dálnici ve třech případech   Foto: hzscr
Hasiči zasahovali na dálnici ve třech případech   Foto: hzscr

Dva kamiony se střetly chvíli po osmé hodině ranní na dálnici D2. K případu vyjely tři hasičské jednotky, jednoho z řidičů bylo nutné vyprostit z kabiny. Doprava na dálnici směr Brno byla zastavena a policie provoz odkláněla na sjezdu před nehodou.

Jen pár minut před ukončením zásahu vyráželi hasiči k další nehodě. Ta se stala ve stejném směru na 12. kilometru. Při srážce nákladního vozu a dodávky se tu zranil jeden člověk. 

Nákladní vůz hrál roli i u další nehody chvíli po poledni. Střetla se s ním dvě osobní auta v dopravním zúžení na 38. kilometru.

Ve všech případech bylo nutné předat zraněné do péče záchranné služby.

Zdroj: hzscr

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
Nejméně tři týdny nebude fungovat specifický brněnský orloj na náměstí Svobody. V centru města stojí již 10 let, nyní jej čeká neodkladná repase. Skleněnky, které ze stroje pravidelně padají v 11...
10.07.2020 - 08:24
Pro všechny příznivce letních slavností s koncerty a pivními značkami z portfolia společnosti HEINEKEN nemáme dobrou zprávu. Den otevřených dveří v pivovaru Velké Březno (28. 8.), Den Starobrna (5. 9...
09.07.2020 - 19:44
Seznámit se s tradičními řemesly a se světem našich prababiček a pradědečků umožní malým i velkým návštěvníkům celodenní program s názvem Příběh o železe a dřevu. Ten otevře druhou červencovou sobotu...
09.07.2020 - 16:10
Společnost SAKO Brno ve spolupráci s brněnskou Mendelovou univerzitou a se společností Green Solution loni v červnu spustila výzkumný projekt sledující potravinový odpad v černých popelnicích.
09.07.2020 - 10:27
Podle sumáře kvality ovzduší v České republice za loňský rok obsadila nelichotivé druhé místo Zvonařka. Podle hydrometeorologů je viník zhoršení jasný. Stavební práce. Nyní Brno plánuje, jak kvalitu...
09.07.2020 - 08:53
O tom, že krást během nouzového stavu se nevyplácí, se přesvědčil pětadvacetiletý muž. Ten v Brně odcizil pět kousků pečiva.
08.07.2020 - 13:53
Komentáře