Reklama
reklama

Foto: Nákladní auto narazilo v Blansku do domu

Nákladní auto narazilo v Blansku do rodinného domu. Naštěstí v domě zrovna nikdo nebyl. Při nehodě se lehce zranil řidič kamionu.
Kamion narazil do domu v Blansku Foto: ZZS JMK
Kamion narazil do domu v Blansku Foto: ZZS JMK
Kamion narazil do domu v Blansku Foto: ZZS JMK

Operátoři vyslali na místo dvě posádky a také leteckou záchrannou službu. Bylo třeba počítat s variantou, že v domě jsou lidé. Tato obava se naštěstí nepotvrdila, když dům pečlivě prohledali hasiči. 

Zdravotníci tak ošetřili pouze jednoho pacienta, řidiče kamionu, který byl při vědomí. "Zafixovali jej za pomoci krčního límce a vakuové matrace, zaléčili jej a se zraněními lehčího charakteru muže převezli po zemi do boskovické nemocnice," uvedla Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje na webu.

 
 
 
 
 
Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
V neděli 5. května 2019 se v areálu brněnské Riviéry uskuteční již 5. ročník Festivalu těhotenství a rodiny. Pro návštěvníky je připravena řada odborných přednášek a workshopů, happening Mám svou...
19.04.2019 - 09:23
Minibus Foto: MMB
Překonat vzdálenosti na největším brněnském hřbitově pomůže zejména starším lidem minibus. Třikrát za hodinu objede hřbitov po vyznačené trase a zastaví kdekoli na znamení. Pokud se jeho využití...
18.04.2019 - 12:55
Hořící vlak Foto: HZS JMK
Osobní vagón blízko brněnského AZ Toweru začal ve středu před devátou hodinou večer hořet. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu.
18.04.2019 - 05:00
Losování Foto: MMB
Celkem 47 jihomoravských firem si včera odneslo kreativní voucher v podobě poukazu na spolupráci s regionálními kreativci ve výši až 100 tisíc korun. O tom, kdo si voucher odnesl, rozhodl los.
17.04.2019 - 15:53
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Ke srážce nákladního auta s dodávkou došlo dnes před sedmou hodinou ráno na silnici u Polánky poblíž Ivančic. Šedesátiletý řidič dodávky na místě svým zraněním podlehl.
17.04.2019 - 11:52
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Čtvrtý ročník festivalu Ochutnej svět nabídne 26. a 27. dubna chutě a vůně z celého světa. Návštěvníci ochutnají hmyz, africkou kuchyni nebo třeba havajské Poke.
17.04.2019 - 08:00
Komentáře