Reklama
reklama

Foto: Čekárna na konečné dvojky v Modřicích je plná špíny

Smrad a špína. Tak by se dal popsat stav čekárny na konečné zastávce tramvaje číslo 2 Modřice, smyčka. Stovky cestujících denně tam čeká na navazující spoj. Sednout si do čekárny se ale odváží málokdo.
Zastávka v Modřicích je prázdná, lidé raději čekají venku Foto: Centrum news
Špinavé lavičky Foto: Centrum news
Foto: Centrum news
Foto: Centrum news
Foto: Centrum news
Lidé raději čekají venku Foto: Centrum news
Foto: Centrum news
Foto: Centrum news
Foto: Centrum news

Cestující na konečné zastávce v Modřicích, kteří čekají na autobusový spoj, raději stojí venku. Čekárna je totiž dlouhodobě v hrozném stavu. Sednout by si cestující mohli jedině na špinavé lavičky.

"Je to škoda, co se s tím stalo. Dřív to v tak hrozném stavu nebývalo. Ráda bych si sedla, ale nechci si ušpinit oblečení," řekla jedna z cestujících na zastávce. Jiiní si zase stěžují na zápach, který je z čekárny vyhání, když se chtějí schovat před deštěm.

"Zastávka už neslouží lidem. Navíc ani na záchod si člověk nemůže odskočit, protože je pořád zamčený. Ale jestli je v takovém stavu, jako čekárna, tak bych tam stejně nešla," dodává cestující.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Herečka Erika Stárková (35) se narodila v Novém Městě na Moravě. Mnoho diváků ji zaregistrovalo díky populárnímu seriálu Most!, ve kterém si zahrála transsexuálku Dášu. Patnáct let žila Erika...
21.09.2019 - 10:30
Z nevyužívaných areálů a brownfiledů nová místa k bydlení a vznik nových pozemků pro stavbu rodinných domů. A jeden společný jmenovatel. Územní plán.
21.09.2019 - 09:10
V Janáčkově divadle v Brně začíná nová sezóna a návštěvníci si hned první premiéru – operu Hoffmannovy povídky – užijí v kompletně renovované budově. Po rekonstrukcích foyer a zázemí dnes dělníci...
20.09.2019 - 20:08
Devět známých i méně známých osobností letos získá Cenu Jihomoravského kraje. Výjimečné persony jižní Moravy zvolili krajští zastupitelé. Mezi oceněnými je například herec Bolek Polívka nebo dráhař...
20.09.2019 - 15:49
Autobus vezl 23 cestující Foto: HZS JMK
Po střetu nákladního vozu a autobusu na ulici Vídeňská jedna cestující zemřela. Nehoda se stala včera odpoledne na tříproudové komunikaci na výjezdu z Brna, která byla během zásahu uzavřena.
20.09.2019 - 09:50
Výstava na Moravském náměstí Foto: MMB
Na Moravském náměstí si od včerejšího dne lidé prohlédnou na dvaadvaceti velkoformátových panelech fotografie, jejichž hlavním tématem je voda a její význam pro společnost.
20.09.2019 - 07:00
Komentáře