Reklama
reklama

Firma IFE hledá hrdiny 21. století

Hledáš práci ve strojírenství, ve které se budeš moci rozvíjet? Už tě nudí stereotypní práce? Firma IFE hledá hrdiny 21. století, kteří se budou podílet na posouvání kolejové dopravy směrem kupředu.

Všechno máme perfektně seřazené do posledního šroubku.
Hledáme hrdiny do výroby, přidáš se?
V této kantýně se budete stravovat.

Vášeň, Technologická dokonalost, odpovědnost, spolehlivost a podnikavost – pět hodnot, kterými se IFE bezprostředně řídí. A hrdinové dnešní moderní doby také.

Firma vyrábí nejlepší dveřní systémy do vlaků, šalin nebo metra. A ne pouze pro Českou republiku, ale pro celý svět! Pod ruce se ti dostane spousta zajímavých projektů.            

Chceš být součástí hvězdného týmu a podílet se na těchto projektech? S jedničkou na trhu ve vývoji a výrobě vstupních systémů v rámci divize kolejových vozidel Knorr-Bremse a sídlem v brněnských Modřicích máš šanci! Tak buď světový!

V IFE se budeš:   

  • podílet na výrobě světového produktu
  • účastnit skvělých firemních akcí
  • rekreovat 25 dní na dovolené
  • mít dobře díky prémiím a nadstandardním příplatkům

A to je všechno? Ani náhodou! Na více benefitů mrkni sem

A víš co? Dokonce můžeš pracovat v nejmodernější lakovně v Evropě!

IFA prostě hledá hrdiny do výroby i zázemí strojírenského, kteří vědí, co od života a práce očekávají. Kteří si váží svého času a chtějí za něj být náležitě odměněni. 

Chceš se prvně podívat, jak to ve výrobě vypadá? Žádný problém. Nemusíš se nikde složitě registrovat, stačí prostě přijít na recepci v době od 16:00 a dveře výroby se ti otevřou.

Tak co? Přidáš se? Zde najdeš aktuální nabídku pracovních míst.

Autor: 
PR
Aktuálně
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Bezpečnější přecházení silnice a především zlepšení přístupu pro osoby s omezenou schopností. To je cílem rekonstrukce zastávky Grohova. Ta bude nově bezbariérová.
27.05.2020 - 16:08
Místo výmolů a prasklin vyrovnání povrchu ochrannou vrstvou mikrokoberce, který výrazně prodlouží životnost silnice. Nový živičný kabát dostanou v letošním a příštím roce čtyři úseky silnic II. třídy...
27.05.2020 - 09:00
Zásobárny pitné vody by Brňané mohli najít pod povrchem svého města. Tzv. artéská voda by mohla sloužit pro zásobování obyvatel města v případě dlouhotrvajícího sucha.
26.05.2020 - 08:15
Komentáře