Reklama
reklama

Dvacetiletý cizinec po zadržení nadýchal půldruhé promile

Bláznivý nápad se včera večer v Bílovicích nad Svitavou zrodil v hlavě dvacetiletého cizince.

Když spatřil sedmadvacetiletou majitelkou nezajištěnou odstavenou Škodu Octavia, nenapadlo jej nic jiného než sednout za volant. Projížďka obcí ale neměla dlouhého trvání. Především proto, že samozvaný šofér byl pod vlivem alkoholu. Jeho několik stovek metrů dlouhá cesta od Bílovického mlýna skončila u sokolovny nabouráním zaparkovaného bavoráku a nárazem do zdi. Přitom způsobil na obou vozidlech a zídce škodu za nejméně sto šedesát tisíc korun. Řidič sice z místa havárie utekl, ale po několika desítkách minut nakonec skončil v poutech. Policisty přivedly na stopu poznatky získané od svědků. Navíc muž v automobilu zapomněl výraznou a především jedinečnou kšiltovku. Šofér, který při zadržení nadýchal půldruhé promile, skončil na záchytce. Po vystřízlivění a prošetření případu mu policisté sdělili podezření z neoprávněného užívání cizí věci.

Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pondělní dopoledne se na jihomoravských silnicích neslo ve znamení nehod. V rozmezí tří hodin zasahovali hasiči u šesti dopravních střetů, během kterých se zranilo pět osob a zemřela mladá řidička.
25.05.2020 - 16:14
První návštěvníci mohou po více než dvouměsíční nucené pauze zavítat do jeskyní Moravského krasu, které se veřejnosti otevřely poslední květnové pondělí.
25.05.2020 - 12:52
V brněnských ulicích se mělo podle deklarace, kterou podepsalo město se společností ŠKODA AUTO DigiLab, objevit až 250 elektrických sdílených skútrů BeRider. Plány se však nyní kvůli současné situaci...
25.05.2020 - 07:20
Včerejší střet řidiče s vlakem na železničním přejezdu měl opět fatální následky.
24.05.2020 - 19:54
Kavárna přímo v parku na Moravském náměstí, nová kašna na Dominikánském náměstí nebo socha Gregora Johanna Mendela na náměstí nesoucí jeho jméno? Ani jeden z těchto prvků zatím Brňané na zmíněných...
24.05.2020 - 13:47
Rezidentní parkování se v Brně opět rozroste od 1. června. Původní plány počítaly s rozšířením o čtyři oblasti, kvůli situaci kolem koronaviru se však do systému nyní přidají pouze dvě.
24.05.2020 - 07:20
Komentáře