Reklama
reklama

Důchodce uvízl v betonové skruži, objevil ho náhodně kolemjdoucí

Silně roztřeseného, podchlazeného a vyčerpaného muže objevil náhodný kolemjdoucí o víkendu zaklíněného v betonové skruži. Důchodci, kterému je 72 let, tak asi zachránil život.
Kolemjdoucí objevil u železniční tratě zaklíněného důchodce

Starší muž do skruže vlezl prý pro předmět, který mu z dálky připadal zajímavý, ale když si ho prohlédl zblízka, zjistil, že ho vlastně nepotřebuje. Jenomže při pokusu dostat se ven ve skruži uvázl a bolestivě si přisedl nohu.

Stalo se tak již v ranních hodinách. Kolemjdoucí důchodce ale objevil až před stmíváním, když se procházel kolem železniční trati v Kaštanové ulici v Brně.

Hned proto přes linku 156 předal informaci městské policii, popsal přesné místo a na jih Brna okamžitě vyrazily dvě nejbližší autohlídky, uvedl mluvčí brněnské policie Jakub Ghanem.

Strážníci tam v betonové rouře opravdu našli muže, který si stěžoval na silné bolesti nohou. Když se hlídka přesvědčila, že nemá jiné problémy s hybností, především v oblasti páteře, rozhodla se ho vyprostit. Rukama ho strážníci opatrně vytáhli ven.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Víkend na silnicích v Jihomoravském kraji nebyl k řidičům laskavý. Po nedělní smrtelné nehodě dvou motorkářů zemřel v neděli těsně po půlnoci na silnici mezi Hodonínem a Moravskou Novou Vsí další...
16.07.2018 - 19:50
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
Komentáře