Reklama
reklama

Důchodce uvízl v betonové skruži, objevil ho náhodně kolemjdoucí

Silně roztřeseného, podchlazeného a vyčerpaného muže objevil náhodný kolemjdoucí o víkendu zaklíněného v betonové skruži. Důchodci, kterému je 72 let, tak asi zachránil život.
Kolemjdoucí objevil u železniční tratě zaklíněného důchodce

Starší muž do skruže vlezl prý pro předmět, který mu z dálky připadal zajímavý, ale když si ho prohlédl zblízka, zjistil, že ho vlastně nepotřebuje. Jenomže při pokusu dostat se ven ve skruži uvázl a bolestivě si přisedl nohu.

Stalo se tak již v ranních hodinách. Kolemjdoucí důchodce ale objevil až před stmíváním, když se procházel kolem železniční trati v Kaštanové ulici v Brně.

Hned proto přes linku 156 předal informaci městské policii, popsal přesné místo a na jih Brna okamžitě vyrazily dvě nejbližší autohlídky, uvedl mluvčí brněnské policie Jakub Ghanem.

Strážníci tam v betonové rouře opravdu našli muže, který si stěžoval na silné bolesti nohou. Když se hlídka přesvědčila, že nemá jiné problémy s hybností, především v oblasti páteře, rozhodla se ho vyprostit. Rukama ho strážníci opatrně vytáhli ven.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Podle dostupných údajů žije v České republice téměř třetina obyvatel v panelových domech. Blížíte-li se k velkoměstům, již z dálky vás ve většině případů vítá šedá náruč okrajových sídlišť. V žádném...
17.11.2017 - 09:15
Kniha Normalizační Brno
Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studenstva připomene studentský průvod i výstava fotografií normalizačního Brna.
16.11.2017 - 16:43
Město převzalo vánoční strom
Vánoční strom, který každý rok zdobí náměstí Svobody, Brno opět převzalo od Bílovic nad Svitavou. Včera se uskutečnilo slavností předání 18 metrů vysokého smrku ztepilého. Byla přítomna i...
16.11.2017 - 07:58
Fotka klubu z roku 2014
Klub na ulici Leitnerova prošel stavebními úpravami. Z barové místnosti se stala kavárna a sál se rozšířil a zrekonstruoval. Zřizovatel chce z Leitnerky vytvořit kulturní centrum Starého Brna.
15.11.2017 - 14:19
Alkohol v Brně prodalo mladistvému 16 z 18 provozoven
Inspektoři České obchodní inspekce zkontrolovali osmnáct brněnských provozoven, zda mladistvým prodají alkohol. V šestnácti z nich nedodrželi zákon a alkohol prodali.
15.11.2017 - 07:58
Brněnští radní dnes schválili vybudování wellness v plaveckém stadionu za Lužánkami. Nabídne třeba sauny, vířivku nebo relaxační bazén.
14.11.2017 - 18:20
Komentáře