Reklama
reklama

Dopravní nehody s motocykly si opět začínají vybírat svou daň. U Sokolnic motorkář nehodu nepřežil

Na jihu Moravy bouraly motocykly s osobními auty. Řidič motorky, který havaroval u obce Sokolnice utrpěl těžká zranění neslučitelná se životem.

První dopravní nehoda se stala u obce Lipůvka. Došlo ke střetu osobního motorového vozidla a motorky, jejíž řidič narazil do vozidla zezadu. U obou řidičů policisté provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu. U obou řidičů byla hodnota negativní. Jednačtyřicetiletý řidič utrpěl zranění a byl transportován do nemocnice. Příčinu a míru zavinění nyní šetří dopravní policisté.

Včera v odpoledních hodinách na komunikaci II/380 na křižovatce směrem na obec Sokolnice došlo k další dopravní nehodě s účastí motorkáře. Osobní vozidlo Land Rover Free Lander, jehož řidič jel ze směru od Sokolnice, se střetlo s protijedoucí motorkou. Došlo ke střetu, při němž šestatřicetiletý řidič motorky utrpěl těžká zranění neslučitelná se životem. U řidiče osobního vozidla policisté provedli orientační dechovou zkoušku jejíž výsledek byl  negativní.

Třetí dopravní nehoda osobního vozidla Roomster a motorky kdy stala v Břeclavi na tř. 1. máje. Rovněž u těchto řidičů provedli policisté orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu. Tato byla u obou negativní.  Tuto dopravní nehodu policisté řešili uložením blokové pokuty na místě. Příčinou nehody bylo nedodržení bezpečné vzdálenosti motorkáře.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře