Reklama
reklama

Dopravní nehody s motocykly si opět začínají vybírat svou daň. U Sokolnic motorkář nehodu nepřežil

Na jihu Moravy bouraly motocykly s osobními auty. Řidič motorky, který havaroval u obce Sokolnice utrpěl těžká zranění neslučitelná se životem.

První dopravní nehoda se stala u obce Lipůvka. Došlo ke střetu osobního motorového vozidla a motorky, jejíž řidič narazil do vozidla zezadu. U obou řidičů policisté provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu. U obou řidičů byla hodnota negativní. Jednačtyřicetiletý řidič utrpěl zranění a byl transportován do nemocnice. Příčinu a míru zavinění nyní šetří dopravní policisté.

Včera v odpoledních hodinách na komunikaci II/380 na křižovatce směrem na obec Sokolnice došlo k další dopravní nehodě s účastí motorkáře. Osobní vozidlo Land Rover Free Lander, jehož řidič jel ze směru od Sokolnice, se střetlo s protijedoucí motorkou. Došlo ke střetu, při němž šestatřicetiletý řidič motorky utrpěl těžká zranění neslučitelná se životem. U řidiče osobního vozidla policisté provedli orientační dechovou zkoušku jejíž výsledek byl  negativní.

Třetí dopravní nehoda osobního vozidla Roomster a motorky kdy stala v Břeclavi na tř. 1. máje. Rovněž u těchto řidičů provedli policisté orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu. Tato byla u obou negativní.  Tuto dopravní nehodu policisté řešili uložením blokové pokuty na místě. Příčinou nehody bylo nedodržení bezpečné vzdálenosti motorkáře.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře