Reklama
reklama

Domluvila si schůzku přes internet. Pak vyskočila oknem

Děsivý večer prožila žena z Brna, která v pondělí 21. ledna 2019 šla na návštěvu k muži, s nímž se seznámila přes sociální sítě. Schůzka se zvrtla a muž měl po rozepři ženu dusit, přivázat k posteli a okrást. Nešťastnici se nakonec povedlo vyprostit z pout a utéci oknem.

Žena policistům uvedla, že muž ji napadl při odchodu. Nejprve ji dusil a vzápětí svázal. Probrala se až připoutaná k posteli, kam ji agresor chodil kontrolovat, přičemž jí vzal telefon, doklady, peníze i boty. Ženě se po delší snaze podařilo uvolnit z pout, načež se vyšplhala do střešního okna, kde křičela o pomoc. V momentě, kdy se k ní muž přiblížil, z okna vyskočila. Při pádu utrpěla poranění, se kterými byla převezena do nemocnice. 

Dvaatřicetletý muž policistům dámskou návštěvu přiznal, nicméně tvrdil, že odešla před několika hodinami. Případ si převzali kriminalisté z prvního oddělení a obvinili jej z loupeže a zbavení osobní svobody. Z dosavadního vyšetřování je zřejmé, že se dvojice seznámila přes sociální síť.

Zdroj: PČR

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Pletení pomlázky, barvení vajíček, mrskut a také hodování. To vše neodmyslitelně patří k období Velikonoc. Chcete si dosyta užít vše, co svátky jara nabízejí, ale zároveň se nemuset strachovat, že se...
19.04.2019 - 10:19
V neděli 5. května 2019 se v areálu brněnské Riviéry uskuteční již 5. ročník Festivalu těhotenství a rodiny. Pro návštěvníky je připravena řada odborných přednášek a workshopů, happening Mám svou...
19.04.2019 - 09:23
Minibus Foto: MMB
Překonat vzdálenosti na největším brněnském hřbitově pomůže zejména starším lidem minibus. Třikrát za hodinu objede hřbitov po vyznačené trase a zastaví kdekoli na znamení. Pokud se jeho využití...
18.04.2019 - 12:55
Hořící vlak Foto: HZS JMK
Osobní vagón blízko brněnského AZ Toweru začal ve středu před devátou hodinou večer hořet. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu.
18.04.2019 - 05:00
Losování Foto: MMB
Celkem 47 jihomoravských firem si včera odneslo kreativní voucher v podobě poukazu na spolupráci s regionálními kreativci ve výši až 100 tisíc korun. O tom, kdo si voucher odnesl, rozhodl los.
17.04.2019 - 15:53
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Ke srážce nákladního auta s dodávkou došlo dnes před sedmou hodinou ráno na silnici u Polánky poblíž Ivančic. Šedesátiletý řidič dodávky na místě svým zraněním podlehl.
17.04.2019 - 11:52
Komentáře