Reklama
reklama

Domácí násilí před dětmi: Museli zasáhnout brněnští strážníci

Zoufalý ženský hlas oznámil v noci na dnešek na linku 156, že v židenickém bytě dochází k napadání ze strany bývalého přítele.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
"Když jednatřicetiletá žena přivolané hlídce o několik minut později otevřela, strážníci si okamžitě všimli, že je zraněná. Z nosu jí tekla krev a obličej měla napuchlý," uvedla policejní mluvčí Tereza Kardnožková.
Za jejími zády uviděli dvě děti, které požádali, aby počkaly v pokoji. Poté, co žena pustila strážníky dovnitř, zamířili k čtyřicetiletému muži nervózně přecházejícímu po pokoji. Ten začal strážníkům zmateně vysvětlovat, že se s bývalou přítelkyní neshodli a že si v nastalé potyčce vyměnili několik ran.
Zatímco jeho prý udeřila do hlavy mobilním telefonem, on jí údajně uhodil do obličeje. Do příjezdu sanitky strážníci dohlíželi, aby bývalí partneři v útocích nepokračovali. Mezitím na místo dorazili také přivolaní státní policisté, kteří si případ převzali pro důvodné podezření z trestného činu.
Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Herečka Erika Stárková (35) se narodila v Novém Městě na Moravě. Mnoho diváků ji zaregistrovalo díky populárnímu seriálu Most!, ve kterém si zahrála transsexuálku Dášu. Patnáct let žila Erika...
21.09.2019 - 10:30
Z nevyužívaných areálů a brownfiledů nová místa k bydlení a vznik nových pozemků pro stavbu rodinných domů. A jeden společný jmenovatel. Územní plán.
21.09.2019 - 09:10
V Janáčkově divadle v Brně začíná nová sezóna a návštěvníci si hned první premiéru – operu Hoffmannovy povídky – užijí v kompletně renovované budově. Po rekonstrukcích foyer a zázemí dnes dělníci...
20.09.2019 - 20:08
Devět známých i méně známých osobností letos získá Cenu Jihomoravského kraje. Výjimečné persony jižní Moravy zvolili krajští zastupitelé. Mezi oceněnými je například herec Bolek Polívka nebo dráhař...
20.09.2019 - 15:49
Autobus vezl 23 cestující Foto: HZS JMK
Po střetu nákladního vozu a autobusu na ulici Vídeňská jedna cestující zemřela. Nehoda se stala včera odpoledne na tříproudové komunikaci na výjezdu z Brna, která byla během zásahu uzavřena.
20.09.2019 - 09:50
Výstava na Moravském náměstí Foto: MMB
Na Moravském náměstí si od včerejšího dne lidé prohlédnou na dvaadvaceti velkoformátových panelech fotografie, jejichž hlavním tématem je voda a její význam pro společnost.
20.09.2019 - 07:00
Komentáře