Reklama
reklama

Domácí násilí před dětmi: Museli zasáhnout brněnští strážníci

Zoufalý ženský hlas oznámil v noci na dnešek na linku 156, že v židenickém bytě dochází k napadání ze strany bývalého přítele.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
"Když jednatřicetiletá žena přivolané hlídce o několik minut později otevřela, strážníci si okamžitě všimli, že je zraněná. Z nosu jí tekla krev a obličej měla napuchlý," uvedla policejní mluvčí Tereza Kardnožková.
Za jejími zády uviděli dvě děti, které požádali, aby počkaly v pokoji. Poté, co žena pustila strážníky dovnitř, zamířili k čtyřicetiletému muži nervózně přecházejícímu po pokoji. Ten začal strážníkům zmateně vysvětlovat, že se s bývalou přítelkyní neshodli a že si v nastalé potyčce vyměnili několik ran.
Zatímco jeho prý udeřila do hlavy mobilním telefonem, on jí údajně uhodil do obličeje. Do příjezdu sanitky strážníci dohlíželi, aby bývalí partneři v útocích nepokračovali. Mezitím na místo dorazili také přivolaní státní policisté, kteří si případ převzali pro důvodné podezření z trestného činu.
Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Sportovní a rekreační areál Kraví hora oslaví v sobotu 25. května 15 let od otevření krytého bazénu a zrekonstruovaného venkovního areálu včetně koupaliště.
23.05.2019 - 10:30
Vizualizace Pohořelce Foto: MMB
V těchto dnech roste na Pohořelci u Malinovského náměstí architektonická instalace, která pomůže zanedbaný kout na pár týdnů přeměnit na živé místo určené k setkávání. Připravovaný festival „Kam...
23.05.2019 - 08:00
Hledaný muž Foto: PČR JMK
Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
22.05.2019 - 13:52
Vítězná fotka Foto: MMB
Sté výročí vzniku Velkého Brna oslavuje město kromě jiných aktivit i fotosoutěží. Po dvou týdnech zná soutěž své vítěze. Nejvíce zabodovala fotka z Maloměřic.
22.05.2019 - 08:11
Muž z Blanska z okna v ulici Bezručova vyskočil dnes o půl šesté ráno. Zdravotníci se jej pokusili resuscitovat. Neúspěšně.
21.05.2019 - 19:40
Brněnské koupaliště Riviéra letos pro návštěvníky chystá řadu novinek – přibudou například dvě venkovní převlékací kabinky, nová lehátka a devět stanů sloužících pro oddech ve stínu. Rozšířila se i...
21.05.2019 - 15:32
Komentáře