Reklama
reklama

Do začátku Golf Marathonu zbývá necelý měsíc

Jeden den, jeden míček, dva hráči a 42 golfových jamek. Takový bude turnaj Golf Marathon, který se koná v pátek 4. května 2018 v golfovém resortu v Kuřimi. Turnaj se uskuteční na podporu nadačních fondů STK pro chlapy a Ruce na prsa. Podat si přihlášku je možné do 30. dubna 2018.

Běžci mají Maraton, golfisté… golfový Maraton. Co to znamená? Účastníci turnaje Golf Marathon, který se uskuteční 4. května 2018 v golfovém resortu v Kuřimi, si ve dvoučlenných týmech projdou 42 jamek a pokusí se zvítězit v golfovém klání. Turnaj se koná na podporu nadačních fondů STK pro chlapy a Ruce na prsa. Týmy je možno registrovat do 30. dubna na tomto webu.

Soutěžit se bude v několika kategoriích. Absolutní vítěz bude dvojice s nejnižším součtem ran na 42 jamek. Firemní pohár pak získá tým, který nejlépe reprezentoval svou firmu. O Klubový pohár se poperou golfové kluby z celé České republiky a zvítězí ten, který bude mít v turnaji nejvíce členů. Ladies Golf Cup pak bude ocenění pro dívky a ženy, které bude buď nejlepší ve smíšené dvojici, nebo v čistě ženské dvojici.

Účastníky turnaje rovněž čeká doprovodný program, v němž se mohou setkat s Gabrielou Koukalovou nebo s horolezcem Radkem Jarošem.

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Oslavy z minulých let Foto. Dominik Stadler
Hlavní oslavy hokejového titulu s mistry extraligy se blíží. V sobotu 28. dubna se na Zelném trhu sejdou všichni ti, kteří právě zde během finálových bojů věrně fandili Kometě.
26.04.2018 - 10:54
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Čtrnáctiletého chlapce zezadu udeřil a povalil na zem o pět let starší muž. K incidentu došlo, když chlapec vystupoval z tramvaje na zastávce v Bohunicích. Agresor policii uvedl důvod napadení –...
26.04.2018 - 08:00
Festival RE:PUBLIKA letos připomene sté výročí vzniku Československa a devadesát let od otevření výstaviště. Důležitou součástí festivalu, který započne 26. května 2018 na brněnském výstavišti, bude...
25.04.2018 - 20:56
Čtyři veřejné stanice pro elektromobily vzniknou v Brně v příštím roce. Stanice vyrostou v blízkosti nebo v areálech velkých výrobních zdrojů Tepláren Brno – Červený mlýn, Staré Brno, Špitálka....
25.04.2018 - 19:21
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Výzkumníci z Fakulty informačních technologií VUT spolu s dalšími evropskými vědci vyvíjí přístroj na diagnostiku rakoviny prsu. V budoucnu by nová 3D technologie mohla nahradit klasický ultrazvuk i...
25.04.2018 - 12:02
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na festivalu Ochutnej svět budou moct návštěvníci vyzkoušet jídlo z více než čtyřiceti zemí. Akce, která se uskuteční tento víkend na Malé Americe, nabídne také koncerty nebo školy vaření.
25.04.2018 - 07:47
Komentáře