Reklama
reklama

Do plánování budoucnosti sportu v Brně se mohou zapojit všichni občané

Brno by potřebovalo pro své obyvatele řadu nejrůznějších nových sportovišť a opravy stávajících. V rámci probíhající Koncepce rozvoje sportu v Brně připravili pracovníci magistrátu z Odboru školství, mládeže a tělovýchovy anketu, do které se mohou zapojit všichni občané.

Do konce března mohou lidé vyplnit dotazník, který se stane součástí připravované Koncepce sportu města Brna. Cílem této ankety je zjistit, jak se lidé věnují sportu, jaká sportoviště navštěvují, a která jim naopak ve městě chybí. Otázky se týkají také dětských sportů a zda lidé nemají problém v rámci města za sportem dojíždět. Vyplnění dotazníku zabere pár minut a jeho výsledky budou sloužit ke zpracování koncepce sportu až do roku 2030.

Město Brno již počítá se zásadním zlepšením krytého plaveckého bazénu za Lužánkami, současně by zde měl do příštího roku vzniknout i nový pětadvacetimetrový bazén s osmi drahami a s dalším zázemím. Do tří let by také měla vzniknout atletická hala s kapacitou 2000 diváků v oblasti bohunického kampusu. Ke směně pozemků potřebných pro tuto výstavbu došlo koncem ledna a v příštím roce by bylo možné začít stavět.

Autor: 
Lenka Šimková
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře