Reklama
reklama

Do hospody si přinesl vlastní pivo. Až začal sprostě nadávat, vyvedli ho strážníci

Restauraci v Zábrdovicích si vybral jako útočiště před chladným sobotním počasím šestačtyřicetiletý muž. Majitel hospody ho prý nechal sedět i přesto, že si muž nic neobjednal, ale pouze do chvíle, než ho začal host údajně slovně napadat.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

"Poté se rozhodl požádat o pomoc strážníky a pracovníkům tísňové linky 156 ještě řekl, že mu prý muž vyhrožuje, že mu podnik zničí. Strážníci pořádkové jednotky vulgárního hosta vyzvali, aby restauraci opustil a přestal na majitele křičet," uvedla policejní mluvčí Tereza Kadrnožková.

Na obranu svého chování muž odvětil, že je prý majitel podniku „zlý člověk“. Jak hlídka městské policie poznala z jeho dechu, kuráž mu pravděpodobně dodal i alkohol. Muž přiznal, že pil. Zdůraznil ale, že si donesl vlastní alkohol, protože prý v restauraci čepují špatné pivo.

I přes upozornění strážníků, že na ulici podle městské vyhlášky pít nesmí, se v nestřežené chvíli napil lahvového piva. Hlídka městské policie zavolala sanitku, která ho převezla na záchytnou stanici. Zdravotníci muži naměřili 2 promile alkoholu a strážníci mu oznámili, že jeho případ předávají ke správnímu orgánu. "Ten bude řešit nejen podezření z přestupku proti občanskému soužití, ale také porušení městské protialkoholní vyhlášky," dodala Kadrnožková.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
V neděli 5. května 2019 se v areálu brněnské Riviéry uskuteční již 5. ročník Festivalu těhotenství a rodiny. Pro návštěvníky je připravena řada odborných přednášek a workshopů, happening Mám svou...
19.04.2019 - 09:23
Minibus Foto: MMB
Překonat vzdálenosti na největším brněnském hřbitově pomůže zejména starším lidem minibus. Třikrát za hodinu objede hřbitov po vyznačené trase a zastaví kdekoli na znamení. Pokud se jeho využití...
18.04.2019 - 12:55
Hořící vlak Foto: HZS JMK
Osobní vagón blízko brněnského AZ Toweru začal ve středu před devátou hodinou večer hořet. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu.
18.04.2019 - 05:00
Losování Foto: MMB
Celkem 47 jihomoravských firem si včera odneslo kreativní voucher v podobě poukazu na spolupráci s regionálními kreativci ve výši až 100 tisíc korun. O tom, kdo si voucher odnesl, rozhodl los.
17.04.2019 - 15:53
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Ke srážce nákladního auta s dodávkou došlo dnes před sedmou hodinou ráno na silnici u Polánky poblíž Ivančic. Šedesátiletý řidič dodávky na místě svým zraněním podlehl.
17.04.2019 - 11:52
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Čtvrtý ročník festivalu Ochutnej svět nabídne 26. a 27. dubna chutě a vůně z celého světa. Návštěvníci ochutnají hmyz, africkou kuchyni nebo třeba havajské Poke.
17.04.2019 - 08:00
Komentáře