Reklama
reklama

Do Brna opět míří Citroën Experience Roadshow

Citroën letos slaví a aktuálně zve na oslavu i Brňany. Přijeďte za námi v neděli 22. září k nákupnímu centru Olympia Brno, kde odstartuje oblíbená Citroën Experience Roadshow.

Do jihomoravské metropole opět zavítá exkluzivní Citroën Experience Roadshow. Její 3. ročník se letos ponese v duchu 100 let výročí založení značky Citroën. Připraveny budou nejen nové vozy Citroën, ale také veteráni a návštěvníci se zároveň na výstavních panelech seznámí s historií a stěžejními momenty automobilky Citroën. To vše doplní bohatý doprovodný program s občerstvením.

Během testovacích jízd zájemci prověří kvality a ojedinělé tlumiče s hydraulickými dorazy SUV C5 Aircross nebo kompaktní a variabilní SUV Citroën C3 Aircross. K vyzkoušení bude na místě i rodinný vůz Berlingo, C4 Cactus  nebo Grand C4 SpaceTourer a Spacetourer.

Třešnička nakonec? V testovacím centru připravené doprovodné akce a soutěže, například závody na rally simulátoru, dětské skládačky a malování a pro ty nejmenší pak velký skákací hrad.

Pokud navštívíte Roadshow Citroën Experience s přáteli nebo rodinou a váš věkový součet bude dohromady 100 let, dostanete dárek ke 100. výročí značky.

Testovací jízdu si můžete rezervovat nahttp://www.carlingauto.cz/roadshow/

Autor: 
PR
Aktuálně
Různorodé zboží v ceně přes tři a půl tisíce korun údajně provezl kolem pokladen líšeňského supermarketu třiatřicetiletý muž.
29.09.2020 - 07:29
Jedni patří k jejich zastáncům a hojně je využívají, druzí by je nejraději nechali z města, a především z chodníků a silnic zmizet pryč. O čem je řeč? Přece o sdílených elektrokoloběžkách!
28.09.2020 - 08:16
Brněnské noční rozjezdy slaví letos v září 20 let provozu. Kořeny systému, kterým se inspirovala řada českých i evropských měst, však sahají až do 40. let minulého století. Dnes se každou půlhodinu...
26.09.2020 - 08:26
Zachránit čerstvě narozenou samičku divočáka se letos podařilo odchytáři brněnské městské policie Pavlu Antonínovi. Strážník ji během své služby našel u Brněnské přehrady, kde pobíhala ještě s...
25.09.2020 - 14:37
ČEZ po několika letech sníží cenu elektřiny pro fixované i nefixované produkty. Výrazná sleva čeká na české domácnosti u ČEZ i v případě plynu.
25.09.2020 - 07:01
Plastový pytel a v něm plastový odpad – ten dokáží tři studenti architektury z Fakulty stavební VUT proměnit za pár hodin v užitečný doplněk. Barevné plastové desky pak budí dojem abstraktních maleb...
24.09.2020 - 09:53
Komentáře