Reklama
reklama

Do Brna opět míří Citroën Experience Roadshow

Citroën letos slaví a aktuálně zve na oslavu i Brňany. Přijeďte za námi v neděli 22. září k nákupnímu centru Olympia Brno, kde odstartuje oblíbená Citroën Experience Roadshow.

Do jihomoravské metropole opět zavítá exkluzivní Citroën Experience Roadshow. Její 3. ročník se letos ponese v duchu 100 let výročí založení značky Citroën. Připraveny budou nejen nové vozy Citroën, ale také veteráni a návštěvníci se zároveň na výstavních panelech seznámí s historií a stěžejními momenty automobilky Citroën. To vše doplní bohatý doprovodný program s občerstvením.

Během testovacích jízd zájemci prověří kvality a ojedinělé tlumiče s hydraulickými dorazy SUV C5 Aircross nebo kompaktní a variabilní SUV Citroën C3 Aircross. K vyzkoušení bude na místě i rodinný vůz Berlingo, C4 Cactus  nebo Grand C4 SpaceTourer a Spacetourer.

Třešnička nakonec? V testovacím centru připravené doprovodné akce a soutěže, například závody na rally simulátoru, dětské skládačky a malování a pro ty nejmenší pak velký skákací hrad.

Pokud navštívíte Roadshow Citroën Experience s přáteli nebo rodinou a váš věkový součet bude dohromady 100 let, dostanete dárek ke 100. výročí značky.

Testovací jízdu si můžete rezervovat nahttp://www.carlingauto.cz/roadshow/

Autor: 
PR
Aktuálně
Zastávka se zelenou střechou Foto: MMB
Ústřední hřbitov a Výstaviště – hlavní vstup. Na těchto zastávkách MHD využijí cestující nové přístřešky. Na rozdíl od ostatních mají zelenou střechu, díky kterým budou částečně ochlazovat své okolí.
12.12.2019 - 07:00
Nového moderního bazénu se dočkali žáci ze základní školy Arménská v městské části Brno – Bohunice. Zdejší keramický bazén byl v provozu od roku 1977. V posledních letech už však byl jeho stav...
11.12.2019 - 21:26
Po roce se hlavní nádraží znovu otevře Foto: MMB
V neděli 15. prosince skončí výluka na hlavním vlakovém nádraží v Brně. Vlaky, které kvůli jeho rekonstrukci stavěly na židenickém a provizorním dolním nádraží, se vracejí zpět na hlavní nádraží.
11.12.2019 - 10:53
Poškrábané auto Foto: PČR JMK
Nezměrnou dávku drzosti, možná i posilněnou nějakým alkoholem, měl dosud neznámý vandal v Žabovřeskách. Očividně znuděný si totiž pro svoji nesmyslnou zábavu vybral osm zaparkovaných aut a v...
11.12.2019 - 05:00
Zastupitelé schválili rozpočet na příští rok Foto: MMB
Na svém posledním setkání v letošním roce projednali brněnští zastupitelé 143 bodů. Hlavní byl návrh rozpočtu na rok 2020, ten po rozpravě zastupitelé podpořili. Schválili také patnáct osobností,...
10.12.2019 - 18:03
V síti hypermarketů Globus můžete nyní nově narazit na značku Poctivá výroba Globus.
10.12.2019 - 10:00
Komentáře