Reklama
reklama

Dívka chtěla ukrást tričko. Po nezdařeném lovu její známý rozbil alespoň dveře

Dvacetiletá dívka se pokusila z obchodu v Bohunicích ukrást tričko. Personál ji přistihl a její rozzuřený známý po hádce se zaměstnanci rozbil dveře za dvacet tisíc korun.
Dveře obchodu Foto: Městská policie Brno

Náročnou večerní službu měl v pondělí personál bohunického obchodu s módou pro mladé. Pracovníci nejprve přistihli dvacetiletou ženu, která si chtěla bez zaplacení odnést tričko za tři sta korun. "Ještě než mohli na místo přijet přivolaní strážníci, začal se prý s prodavačkami hádat její třicetiletý známý," uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Po jeho návštěvě zůstaly v prodejně poškozené dveře v hodnotě přibližně dvaceti tisíc korun. Podle obsluhy do nich agresivní zákazník praštil pěstí. Muž naopak tvrdil, že křídlo bezpečnostních dveří rozbil hlavou, když mu prodavačka nečekaně zabouchla před obličejem.

Hlídka městské policie se od jedné ze zaměstnankyň dozvěděla, že je obchod vybavený kamerovým systémem a přesný průběh sporu by tedy nemělo být složité dokázat. Svá zjištění i podezřelého muže tedy strážníci předali přímo v prodejně státním policistům, jejichž příjezd si vyžádali přes operační středisko kvůli důvodnému podezření ze spáchání trestného činu. "Dvacetiletá žena dostala od hlídky městské policie za pokus o krádež pokutu," dodal Ghanem.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Foto z loňského ročníku Foto: MMB
Po stopách vládců, osobností s tragickými osudy nebo soch? Nebo raději na prohlídku vnitrobloků či bývalých dělnických kolonií? Turistické informační centrum vyzvalo Brňany, aby si vytvořili vlastní...
25.03.2019 - 19:55
Z důvodu opravy mostů bude od 30. března 2019 uzavřen sjezd z dálnice D1 na 226. kilometru Vyškov-západ. Řidiči jedoucí od Brna mohou sjet z D1 na sjezdu u Marchanic – EXIT 230, Vyškov-východ.
25.03.2019 - 16:00
Třetím rokem si mohou Brňané zažádat o dotaci na roční elektronickou šalinkartu ve výši 1 425 korun. Loni si o ni zažádalo 33 025 občanů. Letos zatím 20 970.
25.03.2019 - 12:02
Poničené toalety Foto: PČR JMK
Rozbitá toaleta v čekárně lékaře v Králově Poli zůstala v pátek odpoledne po návštěvě mladého muže. Strážníky požádala prostřednictvím linky 156 o pomoc zdravotní sestra, která si nevěděla s...
25.03.2019 - 08:00
Galerie s obchody, restaurace, rakouský konzulát nebo kanceláře. Prostory dlouhá léta zející prázdnotou opět zaplaví ruch a život.
24.03.2019 - 07:24
Běh Lužánkami Foto: Centrum news
Na své si tento víkend přijdou příznivci sportu. Dnes si běžci porovnají své síly v již tradičním závodu Běh Lužánkami. Do neděle se navíc v plaveckém stadionu Lužánky koná Evropský pohár ve vodním...
23.03.2019 - 08:00
Komentáře