Reklama
reklama

Dívčí kapela Vesna zahraje v rámci podzimního turné #MyaVy v brněnském klubu Metro

Dívčí kapela Vesna zpěvačky, skladatelky a textařky Patricie Fuxové má nabitý program. Minulý týden odstartovala své podzimní turné s názvem #MyaVy a již příští středu 30. října zavítá s koncertní sestavou do brněnského klubu Metro.

Turné #MyaVy vyvrcholí v adventním čase, 7. prosince v Povážské Bystrici. Na celkem devíti koncertech zazní skladby z nejnovějšího alba Vesny Pátá bohyně s tematikou přírody, slovanských motivů a ženství i nové písně vzniklé během letního soustředění kapely. Za debutové CD Pátá bohyně, kterou charakterizují hudební návrat ke kořenům a snové texty, byla Vesna nominovaná na Ceny Anděl v kategorii Objev roku. Na desce je mimo jiné i duet Patricie a Vojty Dyka s úspěchem uvedený koncem loňského roku na hudební a taneční show v Obecním domě.

K brněnskému koncertu Patricie uvádí: „Přála bych si, aby s námi fanoušci na brněnském koncertě zažili naše klubové začátky. Turné #MyaVy je jiné než předešlé koncerty. Je hodně intimní, klubové, v podstatě se na něm svlékáme z naší první desky a spousta nových písniček je hodně osobních. Po koncertě se s fanoušky bavíme, fotíme, povídáme si o tom, co nás těší či trápí. Proto se turné jmenuje #MyaVy.” A dodává: „V Brně s námi vystoupí nejslavnější hudebník Malého Tibetu – Faizal, který jede navštívit Českou Republiku. Zazpíváme společnou píseň a možná dojde i na lidovku.”

Předprodej vstupenek na turné dívčí skupiny Vesna #MyaVy běží prostřednictvím prodejních sítí jednotlivých koncertních míst.

Turné #MyaVy v českých a slovenských městech

30. 10. – BRNO – METRO

7. 11. – NITRA – MUSIC A CAFE

21. 11. – OSTRAVA – HELIGONKA

22. 11. – BRATISLAVA – KAFE SCHERZ

23. 11. – PRAHA – MALOSTRANSKÁ BESEDA

29.11. – PREŠOV – WAVE KLUB

30. 11. – KOŠICE – KASÁRNE KULTURPARK

7. 12. – POVAŽSKÁ BYSTRICA – KC COOLTAJNER

Zdroj: 2media.cz s.r.o.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Unikátní laserový detekční systém, vytvářející neprodyšnou síť vzdušného prostoru nad vybranými objekty, dnes představili zástupci ČEZ přímo v Jaderné elektrárně Dukovany. Cílem nového systému je...
24.11.2020 - 16:13
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně již téměř měsíc odkládá plánované operace a zákroky, a to u všech oborů, které odklad umožňují. V současné době se pozvolně vrací k tzv. elektivní operativě.
24.11.2020 - 08:21
Odcizené zboží ze supermarketu bude zadrženého muže stát víc, než si vůbec pomyslel.
23.11.2020 - 08:50
Náprava historických křivd někdy trvá dekády, důkazem může být znovuobnovení čestného titulu doktor technických věd pro Jana Antonína Baťu, který o svůj titul dr.h.c. přišel z politických důvodů v...
22.11.2020 - 04:18
Ke stovkám standardních PCR testů přidává ČEZ navíc ještě antigenní testování. Zaměří se především na pracovníky v provozech, které jsou nezbytné pro fungování České republiky. Jako první se nové...
20.11.2020 - 10:29
Neosvětlené vozidlo jedoucí do protisměru zpozorovala v pondělí odpoledne hlídka městské policie ve Vlhké ulici.
19.11.2020 - 14:56
Komentáře