Reklama
reklama

Děti kolem čtrnácti let napadly ocelovými tyčemi muže spícího v autě

Úderům do hlavy ocelovými tyčemi se nevyhnul starší muž, kterého napadla trojice mladíků ve věku třináct a patnáct let. Muž v autě s pootevřeným okýnkem spal. Děti putovali do výchovného zařízení.
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga

Velmi nepříjemné probuzení v brzkých ranních hodinách zažil v těchto dnech čtyřiašedesátiletý muž, který spal v nepojízdném vozidle zaparkovaném blízko centra. Muž si nechal přes noc pootevřené okénko a najednou ho vzbudil velký hluk.

"Do auta se dobývala trojice mladíků s dřevěnými a ocelovými tyčemi. Agresorům se několikrát podařilo muže udeřit do hlavy," uvedla mluvčí jihomoravských policistů Andrea Cejnková.

Pak vzali do rukou kameny a snažili se rozbít okna u vozidla. Pán se pokoušel bránit a kontaktoval policii přes tísňovou linku.  Na místo během několika minut dorazili policisté z Oddělení hlídkové služby a spatřili skupinku ničící vozidlo.

Před hlídkou se mladíci ihned rozutekli. Policisté po pár metrech dva dostihli a třetího výtržníka zadržela jen o kus dál další přivolaná hlídka. Napadený muž skončil s krvácejícím zraněním na hlavě v nemocnici. Mladíci ve věku třináct a patnáct let putovali do výchovného zařízení. Případem se budou policisté dále zabývat.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Odtahová služba na Zelném trhu v Brně Foto: Centrum news
Neoprávněné parkování v modrých zónách se řidičům v Brně nemusí vyplatit. Místo pokuty je čeká rovnou odtažené auto.
16.10.2018 - 10:35
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Zmateného muže skákajícího před projíždějící auta zahlédl muž na Lesné. Kvůli obavě o jeho zdraví přivolal strážníky. Muž hlídce ale nedokázal říct ani své jméno.
16.10.2018 - 08:00
Zábrdovický most Foto: Google maps
Na celých 15 měsíců uzavřou opravy Zábrdovický most spolu se Zábrdovickou ulicí. Uzavírka začne v sobotu 20. října. Chodci mohou pro přechod řeky Svitavy využít lávku, řidiči ale budou muset most...
15.10.2018 - 13:50
V nákupním centru AVION Shopping park Brno se ve dnech 19. - 20. října 2018 uskuteční festival s názvem Senioři v akci. Tento festival je určený nejen seniorům, ale všem, kteří mají chuť se dozvědět...
15.10.2018 - 10:58
Modré zóny Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Dodržování rezidentního parkování v Brně nyní hlídají strážníci, popřípadě jedno auto s kamerami. V budoucnu se ale chystá rozsáhlý kamerový systém, který bude kontrolovat vjezdy aut do modrých zón...
15.10.2018 - 08:00
Počátkem letošního roku zde došlo k ukončení provozu léčebny, před letními prázdninami budil areál naopak emoce kvůli umístění části nájemníků z ubytovny v Šámalově ulici. Nyní je vše jinak a začne...
14.10.2018 - 08:21
Komentáře