Reklama
reklama

Děti kolem čtrnácti let napadly ocelovými tyčemi muže spícího v autě

Úderům do hlavy ocelovými tyčemi se nevyhnul starší muž, kterého napadla trojice mladíků ve věku třináct a patnáct let. Muž v autě s pootevřeným okýnkem spal. Děti putovali do výchovného zařízení.
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga

Velmi nepříjemné probuzení v brzkých ranních hodinách zažil v těchto dnech čtyřiašedesátiletý muž, který spal v nepojízdném vozidle zaparkovaném blízko centra. Muž si nechal přes noc pootevřené okénko a najednou ho vzbudil velký hluk.

"Do auta se dobývala trojice mladíků s dřevěnými a ocelovými tyčemi. Agresorům se několikrát podařilo muže udeřit do hlavy," uvedla mluvčí jihomoravských policistů Andrea Cejnková.

Pak vzali do rukou kameny a snažili se rozbít okna u vozidla. Pán se pokoušel bránit a kontaktoval policii přes tísňovou linku.  Na místo během několika minut dorazili policisté z Oddělení hlídkové služby a spatřili skupinku ničící vozidlo.

Před hlídkou se mladíci ihned rozutekli. Policisté po pár metrech dva dostihli a třetího výtržníka zadržela jen o kus dál další přivolaná hlídka. Napadený muž skončil s krvácejícím zraněním na hlavě v nemocnici. Mladíci ve věku třináct a patnáct let putovali do výchovného zařízení. Případem se budou policisté dále zabývat.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Perníky, punč a betlém. To jsou Vánoce v AVION Shopping parku Brno
14.12.2018 - 19:45
Sportovcem Brna je Adam Ondra Foto: MMB
Sportovcem Brna je již po páté v řadě sportovní lezec Adam Ondra. Mezi nejlepší brněnské sportovce Akademie brněnského sportu zařadila také kapitána Komety Leoše Čermáka a triatlonistku Vendulu...
14.12.2018 - 13:42
Náměstí Svobody Foto: Centrum news
Plastové baňky, které zdobí vánoční strom na náměstí Svobody, tři Španělé vzali se stromu a použili na kopání. Zachytily je kamery a od strážníků dostali pokutu.
14.12.2018 - 09:08
Jihomoravský kraj má po osmi letech nové logo. Na základě výběrového řízení byl vybrán návrh založený na jednoduchosti a minimalismu. Podoba loga vychází z tradičních barev a tvarů moravské keramiky...
13.12.2018 - 15:43
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Zlepšit komunikaci mezi městem Brnem a jeho akciovými společnostmi a efektivněji koordinovat práce na silnicích. To je úkolem nové pracovní skupiny Koordinátora oprav a uzavírek, kterou včera zřídili...
13.12.2018 - 06:00
Kryté beach kurty na Riviéře, kryokomora nebo obměněné šatníky. To jsou jen některé z investic v hodnotě 71 milionů korun, o nichž dnes rozhodla Rada města Brna. Ta funguje jako valná hromada...
12.12.2018 - 18:26
Komentáře