Reklama
reklama

Desetiletá holčička po hádce s rodiči sama odešla z koupaliště. Hledala ji policie

Nedělní návštěvu kohoutovického aquaparku ukončily předčasně neshody mezi rodiči a desetiletou dívkou. Dcera se podle šestatřicetileté ženy volající na linku 156 urazila a odešla z areálu.
Dívka odešla z koupaliště Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

Po ztracené dívce hned začal pátrat její otec, ale ani po několika desítkách minut nebyl úspěšný. Do Kohoutovic se proto rozjelo několik hlídek městské policie a strážníci zanedlouho uviděli poblíž dětského hřiště sedět holčičku odpovídající popisu.

Strážnici ji oslovili křestním jménem a nabídli jí, že se může posadit do služebního vozidla. "Plačící dívka s hlídkou nemluvila, kýváním ale potvrdila, že se prý pohádala se svými rodiči," uvedla policejní mluvčí Tereza Kadrnožková.

Strážníci jí nabídli pití a kapesníky, a ujistili ji, že se na ní rodiče už nezlobí, ale bojí se o ni. "Protože strážníci o pátrání uvědomili i státní kolegy, přivolali je na místo a dívku jim předali. Ta se následně shledala se svými rodiči," dodala Kadrnožková.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Herečka Erika Stárková (35) se narodila v Novém Městě na Moravě. Mnoho diváků ji zaregistrovalo díky populárnímu seriálu Most!, ve kterém si zahrála transsexuálku Dášu. Patnáct let žila Erika...
21.09.2019 - 10:30
Z nevyužívaných areálů a brownfiledů nová místa k bydlení a vznik nových pozemků pro stavbu rodinných domů. A jeden společný jmenovatel. Územní plán.
21.09.2019 - 09:10
V Janáčkově divadle v Brně začíná nová sezóna a návštěvníci si hned první premiéru – operu Hoffmannovy povídky – užijí v kompletně renovované budově. Po rekonstrukcích foyer a zázemí dnes dělníci...
20.09.2019 - 20:08
Devět známých i méně známých osobností letos získá Cenu Jihomoravského kraje. Výjimečné persony jižní Moravy zvolili krajští zastupitelé. Mezi oceněnými je například herec Bolek Polívka nebo dráhař...
20.09.2019 - 15:49
Autobus vezl 23 cestující Foto: HZS JMK
Po střetu nákladního vozu a autobusu na ulici Vídeňská jedna cestující zemřela. Nehoda se stala včera odpoledne na tříproudové komunikaci na výjezdu z Brna, která byla během zásahu uzavřena.
20.09.2019 - 09:50
Výstava na Moravském náměstí Foto: MMB
Na Moravském náměstí si od včerejšího dne lidé prohlédnou na dvaadvaceti velkoformátových panelech fotografie, jejichž hlavním tématem je voda a její význam pro společnost.
20.09.2019 - 07:00
Komentáře