Reklama
reklama

Další podnapilý řidič v brněnských ulicích nadýchal téměř tři promile alkoholu

Neuspořádanou jízdu vozidla s nápadným defektem ukončila v sobotu po druhé hodině ráno hlídka městské policie.

Audi s protrženou zadní pneumatikou si strážníci všimli při kontrole Pálavského náměstí a pětatřicetiletého řidiče hned zastavili. Jeho pomalá a nepříliš smysluplná řeč naznačovala, že před jízdou pil alkohol. Strážníkům to vzápětí sám přiznal a jeho slova potvrdila i dechová zkouška s výsledkem 2,7 promile. Kvůli důvodnému podezření z trestného činu tedy přivolali státní policisty. Jejich hlídka nařídila odtah automobilu, a protože z něj vytékaly provozní kapaliny, dorazili i pracovníci Brněnských komunikací. Silnici od unikajících látek očistili. V posledních týdnech dopadly hlídky městské policie hned několik opilých řidičů.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Na pobyt na jižní Moravě mohla kvůli vlastní roztržitosti nemile vzpomínat mladá žena z Prahy. Dovolenou jí zachránil sedmatřicetiletý poctivec.
10.08.2020 - 08:12
Společnost Uber představila ve své aplikaci novou bezpečnostní funkci, která zajistí, že pasažér vždy nastoupí do toho správného vozu a k tomu správnému řidiči. Uživatelé si nyní mohou zapnout funkci...
09.08.2020 - 09:23
Komentáře