Reklama
reklama

Cyklistka se při pádu bolestivě udeřila do hlavy. Na pomoc jí přispěchala hlídka městské policie

Nepříjemně dopadl výlet na kole pro mladou cyklistku. Ta bohužel najela do tramvajových kolejí, kde se její bicykl zblokoval a ona následkem upadla a udeřila se do hlavy. V blízkosti incidentu byl hlídka městské police, která ženě okamžitě přispěchala na pomoc.

Předčasný konec měla pro mladou cyklistku včerejší odpolední jízda Rooseveltovou ulicí. Její bicykl se zblokoval v tramvajových kolejích a žena se v důsledku pádu bolestivě udeřila do hlavy. Jen pár metrů od ní byla v tu chvíli i jedna z hlídek městské policie, která třiadvacetileté ženě přispěchala na pomoc. Kromě viditelné boule na hlavě neměla dotyčná žádná další zjevná zranění. Zmínila se však, že trpí epilepsií, a tak strážníci rychle přivolali záchranku a zároveň vyrozuměli státní policii. Protože aktuální zdravotní stav ženy to umožňoval, provedli na žádost Policie ČR dechovou zkoušku, která vyloučila přítomnost alkoholu. Zraněnou ženu odvezla sanitka do nemocnice, o její jízdní kolo se postarali strážníci.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře