Reklama
reklama

Cyklistka se při pádu bolestivě udeřila do hlavy. Na pomoc jí přispěchala hlídka městské policie

Nepříjemně dopadl výlet na kole pro mladou cyklistku. Ta bohužel najela do tramvajových kolejí, kde se její bicykl zblokoval a ona následkem upadla a udeřila se do hlavy. V blízkosti incidentu byl hlídka městské police, která ženě okamžitě přispěchala na pomoc.

Předčasný konec měla pro mladou cyklistku včerejší odpolední jízda Rooseveltovou ulicí. Její bicykl se zblokoval v tramvajových kolejích a žena se v důsledku pádu bolestivě udeřila do hlavy. Jen pár metrů od ní byla v tu chvíli i jedna z hlídek městské policie, která třiadvacetileté ženě přispěchala na pomoc. Kromě viditelné boule na hlavě neměla dotyčná žádná další zjevná zranění. Zmínila se však, že trpí epilepsií, a tak strážníci rychle přivolali záchranku a zároveň vyrozuměli státní policii. Protože aktuální zdravotní stav ženy to umožňoval, provedli na žádost Policie ČR dechovou zkoušku, která vyloučila přítomnost alkoholu. Zraněnou ženu odvezla sanitka do nemocnice, o její jízdní kolo se postarali strážníci.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře