Reklama
reklama

Čtyři nehody, sedm zraněných

U čtyřech dopravních nehod zasahovali v noci ze soboty na neděli hasiči. Nikdo nebyl vážně zraněn.

Vše odstartovala desátá hodina večerní, kdy se střetly dvě osobní auta u Pasohlávek. Při příjezdu záchraných služeb nebylo třeba nikoho z aut vyprošťovat. Na místě však bylo pět zraněných osob, kterým byla poskytnuta první pomoc. Hasiči zasypali provozní náplně z vozidel, aby zajistili místo proti požáru. Silnice z Pasohlávek do Drnholce byla neprůjezdná až téměř do jedné hodiny ráno.

Před půl třetí zasahovaly jednotky hasičů u dopravní nehody v Brně na ulici Kníničská. Havarovalo zde jedno auto. Tři cestující byli už při příjezdu jednotek mimo vůz. Všichni až na jednoho byli v pořádku. Třetí zraněný cestující skončil v péči záchranné služby. Auto muselo být odtaženo. 

Na Znojemsku byl nutný zásah hasičů po půl šesté ráno. V Hrušovanech nad Jevišovkou havarovala dvě osobní auta. Jedno z nich přitom nahnulo sloup veřejného osvětlení. Místo muselo být zajištěno proti požáru. Při nehodě se nikdo nezranil.

Poslední autonehoda se stala dnes ráno po osmé hodině na ulici Sportovní v Brně. Střetla se zde dvě osobní auta. Při nehodě došlo k zranění jednoho člověka. Na místě bylo zajištěno, aby neunikaly kapaliny z aut. Zároveň bylo nutné zajistit místo proti požáru. Vše se odehrálo bez komplikací.

Autor: 
Anna - Marie Herzigová
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře