Reklama
reklama

Co se odehraje v Brně v dalším týdnu

V dalším týdnu čeká Brňany opravdu nabitý program. Spousta věcí se odehraje hlavně na krajském úřadě – například přijetí indonéské velvyslankyně v České republice.

Město Brno čeká v příštím týdnu mnoho akcí spojených především s krajským úřadem. V pondělí hejtman Bohumil Šimek přijme indonéskou velvyslankyni v České republice. V úterý náměstek hejtmana Jan Vitula zahájí konferenci BRNO INDUSTRY 4.0 s tématem „digitalizace výrobních procesů a pokročilé automatizace“.

Čtvrtek bude, co se programu týče, více pestřejší. Náměstek hejtmana Vitula zahájí v zasedacím sále zastupitelstva odbornou konferenci Pro chytrá řešení. Také proběhne slavnostní otevření nové budovy vzdělávacího a výcvikového střediska ZZS JMK.

Pátek už bude poklidnější. Náměstek hejtmana Petr Hýbler zahájí na brněnském výstavišti akci Představení investičních akcí Jihomoravského kraje 2020.

Zdroj: Krajský úřad

Autor: 
návštěvník
Aktuálně
Různorodé zboží v ceně přes tři a půl tisíce korun údajně provezl kolem pokladen líšeňského supermarketu třiatřicetiletý muž.
29.09.2020 - 07:29
Jedni patří k jejich zastáncům a hojně je využívají, druzí by je nejraději nechali z města, a především z chodníků a silnic zmizet pryč. O čem je řeč? Přece o sdílených elektrokoloběžkách!
28.09.2020 - 08:16
Brněnské noční rozjezdy slaví letos v září 20 let provozu. Kořeny systému, kterým se inspirovala řada českých i evropských měst, však sahají až do 40. let minulého století. Dnes se každou půlhodinu...
26.09.2020 - 08:26
Zachránit čerstvě narozenou samičku divočáka se letos podařilo odchytáři brněnské městské policie Pavlu Antonínovi. Strážník ji během své služby našel u Brněnské přehrady, kde pobíhala ještě s...
25.09.2020 - 14:37
ČEZ po několika letech sníží cenu elektřiny pro fixované i nefixované produkty. Výrazná sleva čeká na české domácnosti u ČEZ i v případě plynu.
25.09.2020 - 07:01
Plastový pytel a v něm plastový odpad – ten dokáží tři studenti architektury z Fakulty stavební VUT proměnit za pár hodin v užitečný doplněk. Barevné plastové desky pak budí dojem abstraktních maleb...
24.09.2020 - 09:53
Komentáře