Reklama
reklama

Cizinečtí policisté se ocitli během cesty do věznice v roli záchranářů

Hlídka cizinecké policie, která mířila do vazební věznice, během cesty zasahovala u dopravní nehody.

Včera krátce po šesté hodině ranní zastavila čtyřčlenná hlídka cizinecké policie na červenou v křižovatce ulic Milady Horákové a Drobného a stala se svědkem dopravní nehody. Řidič osobního vozidla odbočoval vlevo na ulici Drobného a nedal přednost v jízdě protijedoucímu motocyklu. Došlo ke střetu, kdy motorkář přeletěl přes řídítka několik metrů, dopadl na zem a zůstal nehybně ležet. Policisté ihned vyběhli ze služebního vozidla, aby poskytli první pomoc. Osmapadesátiletý motorkář měl otevřenou ránu na noze a silně krvácel. Policistům se po přiložení tlakových obvazů podařilo krvácení zastavit. Zraněného přesunuli mimo vozovku a udržovali ho při vědomí do příjezdu záchranné služby. Jeden z členů hlídky na místě také po celou dobu řídil dopravu. Dechová zkouška u obou řidičů byla negativní, předběžná škoda byla vyčíslena na čtyřicet tisíc korun. Další okolnosti a míru zavinění uvedené nehody i nadále vyšetřují dopravní policisté.

 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Podle dostupných údajů žije v České republice téměř třetina obyvatel v panelových domech. Blížíte-li se k velkoměstům, již z dálky vás ve většině případů vítá šedá náruč okrajových sídlišť. V žádném...
17.11.2017 - 09:15
Kniha Normalizační Brno
Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studenstva připomene studentský průvod i výstava fotografií normalizačního Brna.
16.11.2017 - 16:43
Město převzalo vánoční strom
Vánoční strom, který každý rok zdobí náměstí Svobody, Brno opět převzalo od Bílovic nad Svitavou. Včera se uskutečnilo slavností předání 18 metrů vysokého smrku ztepilého. Byla přítomna i...
16.11.2017 - 07:58
Fotka klubu z roku 2014
Klub na ulici Leitnerova prošel stavebními úpravami. Z barové místnosti se stala kavárna a sál se rozšířil a zrekonstruoval. Zřizovatel chce z Leitnerky vytvořit kulturní centrum Starého Brna.
15.11.2017 - 14:19
Alkohol v Brně prodalo mladistvému 16 z 18 provozoven
Inspektoři České obchodní inspekce zkontrolovali osmnáct brněnských provozoven, zda mladistvým prodají alkohol. V šestnácti z nich nedodrželi zákon a alkohol prodali.
15.11.2017 - 07:58
Brněnští radní dnes schválili vybudování wellness v plaveckém stadionu za Lužánkami. Nabídne třeba sauny, vířivku nebo relaxační bazén.
14.11.2017 - 18:20
Komentáře