Reklama
reklama

Chtěl vyloupit banku v centru Brna, Vánoce stráví za mřížemi

Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga

 

Informaci o loupežném přepadení banky v centru Brna dostali včera odpoledne brněnští policisté. Pachatel měl dokonce vyhrožovat bombou. Na místo okamžitě zamířili policejní hlídky. Nejblíže to měli policisté ze Zelného trhu, kteří za několik okamžiků doslova naběhli do banky.

Pachatel po jejich spatření vzdal jakýkoliv odpor a uposlechl všech instrukcí. "Později jsme zjistili, že ženě za přepážkou vyhrožoval s tím, že už to jednou udělal a rozhodně nejde o legraci," řekl mluvčí brněnských policistů Pavel Šváb.

Lupič přečkal noc v policejní cele a dnes ho čeká sdělení obvinění za loupež. Vánoce tak pravděpodobně stráví tam, kde už to dobře zná.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ke sporu dvou pejskařů v restauraci v centru města zamířili včera večer strážníci.
24.05.2018 - 20:16
Zbavit se nepotřebných věcí, výhodně nakoupit a nebo si užít příjemný den s programem pro celou rodinu. To vše nabízí židenický Sousedský blešák, který mohou lidé navštívit v sobotu 26. května od 14...
24.05.2018 - 14:10
Každý z nás si bezesporu přeje cítit se ve své domácnosti příjemně a komfortně. A jedním ze zásadních činitelů, kteří mají na naše dojmy vliv, je interiér a především podlaha.
24.05.2018 - 08:46
Trávník na zahradě, pod nohama, je klasika. Co ale kdybyste měli zeleň přímo nad hlavou? Nebojte se, nejedná se o podzemní kryt nebo zemljanku, nýbrž o viladům s unikátně řešenými střechami.
24.05.2018 - 07:28
Nejste spokojeni s kvalitou vody ve vaší domácnosti? Nechutná vám? Kupujete pravidelně balenou vodu a nebaví vás se s ní neustále nosit? Řešení je jednoduché. Dejte zelenou moderní technologii a...
23.05.2018 - 11:33
Náraz do střechy auta znejistil v pondělí v noci řidiče jedoucího po Hradecké ulici.
23.05.2018 - 07:38
Komentáře