Reklama
reklama

Chtěl vyloupit banku v centru Brna, Vánoce stráví za mřížemi

Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga

 

Informaci o loupežném přepadení banky v centru Brna dostali včera odpoledne brněnští policisté. Pachatel měl dokonce vyhrožovat bombou. Na místo okamžitě zamířili policejní hlídky. Nejblíže to měli policisté ze Zelného trhu, kteří za několik okamžiků doslova naběhli do banky.

Pachatel po jejich spatření vzdal jakýkoliv odpor a uposlechl všech instrukcí. "Později jsme zjistili, že ženě za přepážkou vyhrožoval s tím, že už to jednou udělal a rozhodně nejde o legraci," řekl mluvčí brněnských policistů Pavel Šváb.

Lupič přečkal noc v policejní cele a dnes ho čeká sdělení obvinění za loupež. Vánoce tak pravděpodobně stráví tam, kde už to dobře zná.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře