Reklama
reklama

Celostátně hledaný Slovák se zeptal brněnských policistů na cestu. Ta nakonec vedla na stanici

Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.

Někteří lidé mají opravdu vtipnou a kurážnou povahu. Důkazem toho je třiadvacetiletý Slovák, který je celostátně hledaný. Ten se i přes daný fakt rozhodl v Brně v ulici Nádražní zeptat na cestu. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby se neptal policistů.

Ti po zkontrolování jeho totožnosti zjistili, že je opravdu celostátně hledaný a na místě ho předali Policii České republiky.

Aby toho nebylo málo, ještě před touhle situací, odhalila jiná hlídka městské policie další osobu v pátrání. Stalo se tak díky personálu supermarketu v Bubeníčkově ulici, která policii zavolala kvůli údajné krádeži alkoholu.

Zdroj: mpb

Autor: 
návštěvník
Aktuálně
Různorodé zboží v ceně přes tři a půl tisíce korun údajně provezl kolem pokladen líšeňského supermarketu třiatřicetiletý muž.
29.09.2020 - 07:29
Jedni patří k jejich zastáncům a hojně je využívají, druzí by je nejraději nechali z města, a především z chodníků a silnic zmizet pryč. O čem je řeč? Přece o sdílených elektrokoloběžkách!
28.09.2020 - 08:16
Brněnské noční rozjezdy slaví letos v září 20 let provozu. Kořeny systému, kterým se inspirovala řada českých i evropských měst, však sahají až do 40. let minulého století. Dnes se každou půlhodinu...
26.09.2020 - 08:26
Zachránit čerstvě narozenou samičku divočáka se letos podařilo odchytáři brněnské městské policie Pavlu Antonínovi. Strážník ji během své služby našel u Brněnské přehrady, kde pobíhala ještě s...
25.09.2020 - 14:37
ČEZ po několika letech sníží cenu elektřiny pro fixované i nefixované produkty. Výrazná sleva čeká na české domácnosti u ČEZ i v případě plynu.
25.09.2020 - 07:01
Plastový pytel a v něm plastový odpad – ten dokáží tři studenti architektury z Fakulty stavební VUT proměnit za pár hodin v užitečný doplněk. Barevné plastové desky pak budí dojem abstraktních maleb...
24.09.2020 - 09:53
Komentáře