Reklama
reklama

Bystrcí se ozvala střelba. Policisté hledají viníka

Bystrčtí policisté pátrají po střelci, který v úterý vyděsil několik kolemjdoucích.

V úterý krátce po 16. hodině se  poblíž Odbojářské ulice ozvala nečekaná střelba, která tak zcela oprávněně vyděsila  několik lidí. Přestože strážci zákona nenadálou situaci nepodcenili, na místo vyslali všechny dostupné policejní hlídky a dokonce aktivovali i zásahovou jednotku, dokázal jim dosud neznámý viník bleskově zmizet.

V podobně vyhrocených situacích je pro kohokoliv téměř nereálné rozeznat pravou zbraň od plynové, proto se bystrčtí policisté obrací s prosbou o pomoc na veřejnost. Žádají případné svědky, kteří incident viděli nebo ty, kteří místem projížděli automobilem a mají palubní kameru, aby se neprodleně obrátili na tísňovou linku 158.

Hledaný muž světlé pleti je ve věku kolem 25 až 28 let, vysoký kolem 180 cm a měl sportovní postavu. Oblečený byl bílého trička s křiklavým motivem, světle modrých džínových kalhot a na hlavě měl nasazenou kšiltovku.

Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně již téměř měsíc odkládá plánované operace a zákroky, a to u všech oborů, které odklad umožňují. V současné době se pozvolně vrací k tzv. elektivní operativě.
24.11.2020 - 08:21
Odcizené zboží ze supermarketu bude zadrženého muže stát víc, než si vůbec pomyslel.
23.11.2020 - 08:50
Náprava historických křivd někdy trvá dekády, důkazem může být znovuobnovení čestného titulu doktor technických věd pro Jana Antonína Baťu, který o svůj titul dr.h.c. přišel z politických důvodů v...
22.11.2020 - 04:18
Ke stovkám standardních PCR testů přidává ČEZ navíc ještě antigenní testování. Zaměří se především na pracovníky v provozech, které jsou nezbytné pro fungování České republiky. Jako první se nové...
20.11.2020 - 10:29
Neosvětlené vozidlo jedoucí do protisměru zpozorovala v pondělí odpoledne hlídka městské policie ve Vlhké ulici.
19.11.2020 - 14:56
I v letošním roce poputuje z Bílovic nad Svitavou do Brna vánoční strom, který bude, jak již je tradicí, tažen koňským spřežením.
18.11.2020 - 17:39
Komentáře