Reklama
reklama

Bruslit jako profík? Naučte se to na Brusláku

Česká republika je země zimních sportů a jména jako Jágr či Sáblíková zná každé dítě. Jenže i Jágr a Sáblíková měli těla plná modřin a naražené kostrče, když poprvé stoupli na brusle. Postupně se však vše naučili a stali se legendami. Udělat první kroky vstříc bruslařské kariéře pod taktovkou mistrů může každý, kdo zítra 20. února navštíví Bruslák pod Joštem v Brně, neboť brněnský krasobruslařský oddíl tam bude pořádat lekce zdarma.

Dostavit se na ledovou plochu pod sochou Jošta mohou děti i dospělí. Program započne v 16 hodin lekcemi pro děti. O 50 minut později bude následovat exhibice krasobruslařských závodníků TJ Stadion Brno a v 17 hodin začnou lekce bruslení pro dospělé.

S sebou je potřeba vzít si brusle a vhodné oblečení podle počasí. Pro děti jsou povinnou součástí vybavení rukavice a ochranná helma. Vše je zdarma.

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Herečka Erika Stárková (35) se narodila v Novém Městě na Moravě. Mnoho diváků ji zaregistrovalo díky populárnímu seriálu Most!, ve kterém si zahrála transsexuálku Dášu. Patnáct let žila Erika...
21.09.2019 - 10:30
Z nevyužívaných areálů a brownfiledů nová místa k bydlení a vznik nových pozemků pro stavbu rodinných domů. A jeden společný jmenovatel. Územní plán.
21.09.2019 - 09:10
V Janáčkově divadle v Brně začíná nová sezóna a návštěvníci si hned první premiéru – operu Hoffmannovy povídky – užijí v kompletně renovované budově. Po rekonstrukcích foyer a zázemí dnes dělníci...
20.09.2019 - 20:08
Devět známých i méně známých osobností letos získá Cenu Jihomoravského kraje. Výjimečné persony jižní Moravy zvolili krajští zastupitelé. Mezi oceněnými je například herec Bolek Polívka nebo dráhař...
20.09.2019 - 15:49
Autobus vezl 23 cestující Foto: HZS JMK
Po střetu nákladního vozu a autobusu na ulici Vídeňská jedna cestující zemřela. Nehoda se stala včera odpoledne na tříproudové komunikaci na výjezdu z Brna, která byla během zásahu uzavřena.
20.09.2019 - 09:50
Výstava na Moravském náměstí Foto: MMB
Na Moravském náměstí si od včerejšího dne lidé prohlédnou na dvaadvaceti velkoformátových panelech fotografie, jejichž hlavním tématem je voda a její význam pro společnost.
20.09.2019 - 07:00
Komentáře