Reklama
reklama

Bruslit jako profík? Naučte se to na Brusláku

Česká republika je země zimních sportů a jména jako Jágr či Sáblíková zná každé dítě. Jenže i Jágr a Sáblíková měli těla plná modřin a naražené kostrče, když poprvé stoupli na brusle. Postupně se však vše naučili a stali se legendami. Udělat první kroky vstříc bruslařské kariéře pod taktovkou mistrů může každý, kdo zítra 20. února navštíví Bruslák pod Joštem v Brně, neboť brněnský krasobruslařský oddíl tam bude pořádat lekce zdarma.

Dostavit se na ledovou plochu pod sochou Jošta mohou děti i dospělí. Program započne v 16 hodin lekcemi pro děti. O 50 minut později bude následovat exhibice krasobruslařských závodníků TJ Stadion Brno a v 17 hodin začnou lekce bruslení pro dospělé.

S sebou je potřeba vzít si brusle a vhodné oblečení podle počasí. Pro děti jsou povinnou součástí vybavení rukavice a ochranná helma. Vše je zdarma.

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Sportovní a rekreační areál Kraví hora oslaví v sobotu 25. května 15 let od otevření krytého bazénu a zrekonstruovaného venkovního areálu včetně koupaliště.
23.05.2019 - 10:30
Vizualizace Pohořelce Foto: MMB
V těchto dnech roste na Pohořelci u Malinovského náměstí architektonická instalace, která pomůže zanedbaný kout na pár týdnů přeměnit na živé místo určené k setkávání. Připravovaný festival „Kam...
23.05.2019 - 08:00
Hledaný muž Foto: PČR JMK
Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
22.05.2019 - 13:52
Vítězná fotka Foto: MMB
Sté výročí vzniku Velkého Brna oslavuje město kromě jiných aktivit i fotosoutěží. Po dvou týdnech zná soutěž své vítěze. Nejvíce zabodovala fotka z Maloměřic.
22.05.2019 - 08:11
Muž z Blanska z okna v ulici Bezručova vyskočil dnes o půl šesté ráno. Zdravotníci se jej pokusili resuscitovat. Neúspěšně.
21.05.2019 - 19:40
Brněnské koupaliště Riviéra letos pro návštěvníky chystá řadu novinek – přibudou například dvě venkovní převlékací kabinky, nová lehátka a devět stanů sloužících pro oddech ve stínu. Rozšířila se i...
21.05.2019 - 15:32
Komentáře