Reklama
reklama

Z lupu a prodeje horských kol se zloději radovali jen tři měsíce

Celé tři měsíce se radovala dvojice tišnovských zlodějíčků z dobře odvedené práce. Na čtyřiatřicetiletého muže a jeho o jedenáct let mladšího kumpána se na začátku září usmálo štěstí. Vcelku pohodlně se dostali do sklepní kóje bytového domu v Tišnově, kde odcizili dvě horská kola.

První loupež jim nestačila a tak o pár dnů později řádili v Předklášteří. Tam odcizili třicet kovových roštů. Přestože obě kola odvezli do Brna, kde je prodali náhodnému zájemci a rošty odvezli do sběrny starého železa do Vlkova, podařilo se tišnovským policistům získat dostatek důkazů k tomu, aby se oba jim dobře známí muži ke krádežím přiznali.

Nyní jsou stíháni za krádež. Navíc policisté zjišťují, zda oba nehrají důležitou roli v podobných případech.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře