Reklama
reklama

V Husově ulici v Kuřimi zbyla v místě kanálu jen díra. Zloděj ukradl poklop

Další krádeže poklopů kanálů řeší policisté v Kuřimi na Brněnsku. Tím, že zloděj odnese víko kanálu do sběru, získá jen zlomek toho, kolik poklop stojí a navíc ohrozí na životě chodce i řidiče v autech.

Bohužel v Kuřimi a nejenom tam -ale třeba i v České, v Brně a jinde v okolí Brna - začínají stále častěji mizet poklopy kanálů. Několik jich bylo ukradeno na Podlesí a dnes se pokusil někdo neznámý ukrást další víko v Husově ulici. Naštěstí stačil pachatel víko jenom vytáhnout, ale nikoliv odvézt.

„Žádáme proto všechny občany, aby v případě, že vidí jakýkoliv pokus manipulovat s víkem kanálu, posunování víka, nakládání do auta a podobně, kontaktovali policii na lince 158,“ uvedl starosta města Drago Sukalovský.
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře