Reklama
reklama

V Čebínském kopci, na frekventované silnici z Brna do Tišnova, zemřel řidič

Další smrtelná nehoda se stala v úterý ráno v Čebínském kopci na odbočce do Moravských Knínic. Na silnici mezi Kuřimí a Čebínem na Brněnsku se jedenačtyři cetiletému řidiči snažili pomoci hasiči i záchranáři, bohužel však zemřel.

Nehoda se stala v  Čebínském kopci u odbočky na Moravské Knínice. Muž za volantem Peugeotu 306 se srazil s dodávkou. Hasiči ho museli z vraku auta vystříhat. „Muž utrpěl těžká mnohočetná poranění, byl na místě ošetřen a zajištěn k následnému transportu  leteckou záchrannou službou. Jeho zdravotní stav se výrazně zhoršil, došlo k srdeční zástavě a přes veškeré úsilí nebylo možné životní funkce obnovit a pacient zemřel,“ uvedla mluvčí záchranářů Barbora Zuchová.

Frekventovaná silnice musela být kvůli odstraňování následků nehody několik hodin uzavřená. Co bylo přesnou příčinou nehody, zkoumají policisté.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Komentáře