Reklama
reklama

V Čebínském kopci, na frekventované silnici z Brna do Tišnova, zemřel řidič

Další smrtelná nehoda se stala v úterý ráno v Čebínském kopci na odbočce do Moravských Knínic. Na silnici mezi Kuřimí a Čebínem na Brněnsku se jedenačtyři cetiletému řidiči snažili pomoci hasiči i záchranáři, bohužel však zemřel.

Nehoda se stala v  Čebínském kopci u odbočky na Moravské Knínice. Muž za volantem Peugeotu 306 se srazil s dodávkou. Hasiči ho museli z vraku auta vystříhat. „Muž utrpěl těžká mnohočetná poranění, byl na místě ošetřen a zajištěn k následnému transportu  leteckou záchrannou službou. Jeho zdravotní stav se výrazně zhoršil, došlo k srdeční zástavě a přes veškeré úsilí nebylo možné životní funkce obnovit a pacient zemřel,“ uvedla mluvčí záchranářů Barbora Zuchová.

Frekventovaná silnice musela být kvůli odstraňování následků nehody několik hodin uzavřená. Co bylo přesnou příčinou nehody, zkoumají policisté.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře