Reklama
reklama

Pětadvacetiletý muž se řítil po dálnici i dvousetkilometrovou rychlostí

Obavy z pětadvacetiletého piráta, který před několika dny ujížděl osobním automobilem BMW ivančickým policistům a divokou jízdu zakončil havárií v Pršticích, již nejsou na místě.

Muž, který se v Pršticích nakonec policistům schoval do kurníku vedle rodinného domku, je ve vazbě. Do ní byl vzat v minulých dnech.

Po prštické havárii stačil o dva dny později zaměstnat také dálniční policisty z Ivanovic na Hané. Ti na něj narazili, když na dálnici poblíž Ivanovic na Hané překročil rychlost o více než šedesát kilometrů za hodinu. Řidič mercedesu nejdříve na pokyny hlídky reagoval, posléze ale začal ujíždět. Po dálnici se řítil i více než dvousetkilometrovou rychlostí. Nakonec z dálnice sjel do Prostějova, kde mnohokrát vystavil další účastníky silničního provozu do velmi nebezpečných situací. Policisté muže nakonec zadrželi, když se na křižovatce dostal do pasti mezi vozidly a musel zastavit. K jeho zadržení použili donucovací prostředky, hrozbu namířenou střelnou zbraní.

Vedle řady přestupků v dopravě a odmítnutí testu na alkohol a jiné návykové látky policisté muže stíhají za porušování domovní svobody. Mají rovněž podezření na další trestnou činnost.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře