Reklama
reklama

Na poli na Brněnsku ležely vánoční ozdoby. V padesátce krabic

Hodně neobvyklý případ vyšetřují nyní policisté ze Šlapanic. Poblíž obce Velatice na Brněnsku našel na polní cestě v polovině února muž pod plachtou ukrytých padesát krabic. V krabicích byly především vánoční a velikonoční dekorace. Policisté se právem domnívají, že mohou pocházet z trestné činnosti.

Nečekaná vánoční podívaná se dva měsíce po Vánocích naskytla muži, který si vyšel na procházku do okolí Velatic. V padesáti krabicích na poli našel zabalené baňky, svícny, svíčky, ale i dekorační mašle. "Policisté se domnívají, že tyto předměty mohou pocházet z trestné činnosti," podotkl mluvčí policie Bohumil Malášek.

Policie nyní prosí veřejnost o pomoc. „Jakékoliv poznatky k vyšetřovanému případu sdělte šlapanickým policistům nebo na linku 158,“ doplnil prosbu Malášek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře