Reklama
reklama

Na dálnici D1 u Domašova sjel do příkopu kamion. Řidiči stáli v kolonách

U Domašova nedaleko Brna na 183. kilometru dálnice D1 sjel před třetí hodinou ranní do příkopu kamion. S narůstajícím provozem se tvořila a tvoří kolona i na objízdné trase. Auta jezdí na dálnici pouze v jednom jízdním pruhu a kolona, která popojíždí velmi pomalu, dosahuje délky kolem šesti kilometrů.  

Zdevastovaný kamion je už z příkopu venku. Na místě jsou hasiči a stále probíhá překládání zboží. Kvůli tomu je nyní uzavřen odstavný a pravý jízdní pruh.

Za nehodu může pravděpodobně mikrospánek. Řidič, který zřejmě usnul za volantem, vyvázl s lehkým zraněním. 

Před místem nehody mohou řidiči sjet z dálnice a se vydat do Brna po objízdné trase. Policisté to ale nedoporučují, protože některé silnice na trase jsou ucpané. Následky nehody se budou odstraňovat pravděpodobně celé dopoledne. Odstraňování nehody nakonec trvalo sedm hodin.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře