Reklama
reklama

Muž s kuklou a v kapuci přepadl benzinku. Asi má na svědomí víc loupeží

Hodně nepříjemný zážitek připravil v minulých dnech v Ořechově obsluze tamní benzínky zatím neznámý pachatel. S nožem v ruce chtěl po ženě za pultem peníze. Policisté žádají o pomoc v pátrání po tomto lupiči, myslí si, že stejný muž má na svědomí i další loupežná přepadení benzínek.

Muž v kukle a s kapucí přes hlavu vstoupil v podvečer  do obchodu a s nožem v ruce po prodavačce požadoval vydání finanční hotovosti. Žena mu z pokladny vydala několik tisíc korun. „Pachatel mluvil česky bez přízvuku, je vysoký asi 180 cm, má zavalitou postavu a kolébavou chůzi. Oblečen byl do zelené mikiny s kapucí přes hlavu, na prsou nějakým nápisem překrytým papírem. Lupič byl maskován černou kuklou s otvory pro oči. Na nohou měl tmavé tepláky,“ popsal lupiče mluvčí policie Bohumil Malášek.

Kriminalisté se po vyhodnocení stop a informací z podobných přepadení na Brněnsku a Třebíčsku se právem domnívají, že stejný muž má na svědomí i další loupežná přepadení benzínek.

Informace ke ztotožnění pachatele proto přivítají na lince 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře