Reklama
reklama

Muž s kuklou a v kapuci přepadl benzinku. Asi má na svědomí víc loupeží

Hodně nepříjemný zážitek připravil v minulých dnech v Ořechově obsluze tamní benzínky zatím neznámý pachatel. S nožem v ruce chtěl po ženě za pultem peníze. Policisté žádají o pomoc v pátrání po tomto lupiči, myslí si, že stejný muž má na svědomí i další loupežná přepadení benzínek.

Muž v kukle a s kapucí přes hlavu vstoupil v podvečer  do obchodu a s nožem v ruce po prodavačce požadoval vydání finanční hotovosti. Žena mu z pokladny vydala několik tisíc korun. „Pachatel mluvil česky bez přízvuku, je vysoký asi 180 cm, má zavalitou postavu a kolébavou chůzi. Oblečen byl do zelené mikiny s kapucí přes hlavu, na prsou nějakým nápisem překrytým papírem. Lupič byl maskován černou kuklou s otvory pro oči. Na nohou měl tmavé tepláky,“ popsal lupiče mluvčí policie Bohumil Malášek.

Kriminalisté se po vyhodnocení stop a informací z podobných přepadení na Brněnsku a Třebíčsku se právem domnívají, že stejný muž má na svědomí i další loupežná přepadení benzínek.

Informace ke ztotožnění pachatele proto přivítají na lince 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře