Reklama
reklama

Hvězdy Hollywoodu na zámku Slavkov

Marilyn Monroe, Marlene Dietrich nebo třeba Victoria Backham. Nejen s těmi se mohou setkat návštěvníci zámku Slavkov – Austerlitz, kteří se rozhodnou prohlédnout si jeho expozice v srpnu.

Průvodci zámku zde totiž ztvární ty nejznámější hvězdy červeného koberce. Návštěvníci se dozvědí tradičně všechny důležité informace z historie slavkovského zámku, ale navíc zjistí například to, kdy a v jakých snímcích stříbrného plátna zazářil. Akce navazuje na minulé ročníky tzv. Vintage týdnů, kdy průvodci provázeli návštěvníky zámkem v dobově inspirovaných oděvech podle první poloviny 20. století. V letošním roce dostane akce trochu jiný nádech a kromě stylu Old Hollywood Glamour se můžete setkat také se současnou vizáží hvězd.

V rámci této srpnové akce bude ve vstupní hale zámku vytvořen také fotokoutek a návštěvníci se budou moci se svým průvodcem alias „filmovou hvězdou“ po prohlídce vyfotit – samozřejmě vlastním fotoaparátem Příjemným bonusem pak je možnost vyhrát zajímavou cenu, když svou fotku zveřejníte na facebookových stránkách zámku. Na prohlídky jednotlivců není nutná rezervace. Poslední prohlídka začíná nejpozději hodinu před zavírací dobou zámku. Akce neprobíhá 15. 8. z důvodu konání Napoleonských her.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře