Reklama
reklama

Brno čeká víkend plný jídla a pití

Během prvního zářijového víkendu láká Koupaliště Riviéra rovnou na dvě akce spojené s jídlem. Apetit piknik a Chillibraní se budou v Brně poprvé doplňovat.

Apetit piknik, největší kulinářský a farmářský trh v Česku, se doposud konal jen v Praze. O tomto víkendu však poprvé navštíví jihomoravskou metropoli. Společně s šestým ročníkem Chillibraní se představí pod širým nebem už v sobotu v 10 hodin. Pro návštěvníky je kromě výborného jídla ze všech koutů světa připraven i doprovodný program. Vrcholem by pak mělo být Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého – Chilližrout.

Na Mendlově náměstí se v sobotu bude konat tradiční Den Starobrna. Pivovar láká na křest dresů mistrovské Komety s autogramiádou hráčů, exkurzi a koncerty českých kapel jako například Support Lesbiens, The Backwards či Davida Kollera.

Mimo festivalů jídla mohou Brňané navštívit zoo, kde si pracovníci zahrady připravili speciální komentované krmení v hantezoo. Začíná se v 10:30 u medvědů kamčatských. Na Den hantezoo také představí zoo další hantecové popisky zvířat.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Svatbu lze pořádat na mnoha místech – v kostele, na radnici, zámku, lodi, zahraně, v parku nebo hotelu. Pro netradiční místo pro svůj obřad se rozhodli budoucí novomanželé Jana Manová a Milan Hypra,...
20.06.2018 - 20:00
Telefonát, v němž se ozval hlas opilého muže, zaznamenali včera v nočních hodinách policisté na Břeclavsku. Muž vyhrožoval, že skočí pod vlak. Svůj slib však nesplnil, načež jej policisté odvedli...
20.06.2018 - 16:07
Podvodník na fotografii Foto: Policie České republiky
Brněnští kriminalisté pátrají po podvodníkovi, který se vydával za celníka, aby připravil svou oběť o 900 tisíc korun. Poznáváte jej na fotografii?
20.06.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Některé zastávky, na kterých musí lidé na vozíčku překonávat překážky například v podobě obrubníku, budou nově bezbariérové. Při přestavbě překážky dopravní podnik odstraní.
19.06.2018 - 19:41
Při úklidu lze narazit na různé věci, avšak na nález z minulého týdne nezapomene žena, která při úklidu objevila ruční granát. Stalo se tak v Kyjově na Hodínsku při vyklízení rodinného domku. O ruční...
19.06.2018 - 14:00
Rozsáhlá rekonstrukce silnice I/50 ve Slavkově u Brna pokračuje. Uzavírka se v dnech 19. června až 29. června dostane do fáze, kdy dopravu budou po dobu deseti dnů řídit semafory.
19.06.2018 - 12:00
Komentáře