Reklama
reklama

Brněnští policisté od soboty pátrají po seniorovi, který odešel na bylinky a nevrátil se

Od sobotního večera pátrají brněnští policisté po šestaosmdesátiletém seniorovi. Muž bydlící v městské části Husovice se podle vzkazu nalezeného v bytě vydal v sobotu ráno na sběr bylinek. Od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu.
Do pátrání byl zapojen i vrtulník Foto: Centrum news

Senior je vitální a obvykle chodíval na procházky na louky poblíž konečné stanice tramvaje v Maloměřicích, kam měl v sobotu údajně rovněž namířeno. "Policisté po prověření zdravotnických zařízení a případných známých seniora nasadili do pátrání ve vytipovaných lokalitách také několik hlídek a vrtulník s termovizí. Jejich činnost byla zatím neúspěšná," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

V neděli od rána pátraly v možných prostorách také další pěší hlídky. Do akce byl znovu nasazen vrtulník. Do nedělního poledne bylo pátrání neúspěšné. Pohřešovaný senior je asi 165 cm vysoký a je střední postavy. Má prošedivělé krátce střižené vlasy s malou pleší. Občas nosí brýle. Chodí bez hole. Na sobě měl světle modré kalhoty, hnědou košili a s sebou měl koženou tašku.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Brněnský basketbalový klub mmcité1 má nového spolumajitele. Stala se jím izraelská společnost True Player Group.
04.06.2020 - 14:29
Opravy kolejí, vodovodu, kanalizace, veřejného osvětlení i zastávek městské hromadné dopravy. To vše čeká frekventovanou Lesnickou ulici v Černých Polích.
04.06.2020 - 07:44
Výherci čtenářské soutěže zavítali s magazínem Centrum news na premiéru představení Legenda do Cirkusu Humberto. Ta se odehrála v brněnském Komárově na Hněvkovského ulici.
03.06.2020 - 18:11
Na velmi nezvyklou situaci upozornil včera v podvečer městskou policii muž procházející přes prostranství před Janáčkovým divadlem. U světelné kašny tam seděli muž se ženou a ve vodě oplachovali...
03.06.2020 - 15:33
Zcela nový pohled na okolí vlakového nádraží se Brňanům naskytne zřejmě již za dva roky. Podle plánů skupiny Crestyl půjde k zemi obchodní dům na Dornychu v roce 2022 a následně se tu začne stavět....
03.06.2020 - 08:17
Dlouhodobý nedostatek míst v mateřinkách a stále rostoucí počet obyvatel Bystrce. Právě z těchto důvodů připravují brněnští radní výstavbu mateřské školky při ulici Nad Dědinou. Projektovat ji bude...
02.06.2020 - 16:35
Komentáře