Reklama
reklama

Bolek Polívka se v Brně oženil se svou dlouholetou partnerkou Marcelou

Oblíbený herec a majitel brněnského divadla Bolek Polívka se 22. 2. 2020 oženil. Vzal si svoji dlouholetou partnerku Marcelku.
Svatba Bolka Polívky s partnerkou Marcelkou   Foto: Tino Kratochvil
Svatba Bolka Polívky s partnerkou Marcelkou   Foto: Tino Kratochvil

Oblíbený herec a majitel brněnského divadla, milující otec a teď už i manžel, to je Bolek Polívka. Ten si 22.2. vzal svoji dlouholetou partnerku Marcelku v kostele sv. Michala v Brně, se kterou má tři děti - syny Františka, Jana a dceru Mariánku. 

Na malou rodinnou svatbu dorazil i Bolkův dlouholetý kamarád Jiří Bartoška s manželkou Andreou. Ti šli novomanželům Polívkovým za svědky. 

O svatbě nikdo několik dní nevěděl, dokud ji neoznámilo Divadlo Bolka Polívky formou gratulace. Na jejich webových stránkách stálo: "Bolek se nám oženil! Vzal si svoji milovanou Marcelku, se kterou má tři děti Jendu, Františka a Mariánku. Svatba se konala 22. 2. 2020 na radnici a v kostele sv. Michala v Brně v úzkém rodinném kruhu. Svědčit dorazili manželé Bartoškovi, Jiří Bolkovi, paní Andrea Marcele. Na obřadu zazněly písně v podání Dušana Vitázka, Viktorie Matušovové a Hany a Petra Ulrychových. Novomanželům gratulujeme!" 

Ke svatbě se nakonec vyjádřil i sám Polívka: "Nejkrásněji to celé vystihly naše děti. Oddávající jáhen Jan Špilar se k nim v jednom okamžiku obrátil, že teď nám mohou sdělit něco důležitého, co mají na srdci, a že my si to budeme díky tomuto výjimečnému okamžiku pamatovat. Mariánka: ´Tatínku, já jsem tak šťastná. Já pláču štěstím. Konečně se bude maminka jmenovat stejně jako já.´
A František jako vždy vtipný a pohotový:
´Tatínku, nekupuj pozemky. Kup nám boty!´ a k matce: ´Vítej do rodiny! Matko.´
a nakonec Jenda: ´Miluju Vás oba a nepřestanu.´”
Zdroj: Divadlo Bolka Polívky
 

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
K již zavedeným omezením v jízdních řádech vlaků se přidávají další. V jihomoravském kraji nebudou moci lidé využívat některé spoje. Důvodem je nižší počet cestujících v souvislosti s vyhlášeným...
04.04.2020 - 08:26
Nebezpečnou zábavu v době karantény zvolili dva nezletilí sourozenci z Brna. Bez vědomí prarodičů si vypůjčili jejich vozy a rozhodli se pro projížďku nočním městem. Patnáctiletá dívka při honičce s...
03.04.2020 - 12:34
Přeplněné školky a stále rostoucí popularita Bystrce u těch, kdo si vybírají novou adresu pro život. To jsou důvody, proč brněnští radní chystají výstavbu nové školky při ulici Nad Dědinou.
03.04.2020 - 08:30
Od poloviny dubna neodbočí řidiči ze Žerotínova náměstí na ulici Veveří. Začnou zde totiž opravy tramvajové trati a inženýrských sítí.
02.04.2020 - 14:24
Často přeplněné kontejnery hyzdící Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách brzy nahradí novinka. Tři podzemní zásobníky, každý o objemu 3 tisíce litrů.
02.04.2020 - 08:00
Propadl vám v posledních dnech řidičák? Na úřad nyní nechoďte, vyzývá Brňany vedení města. Magistrát je sice ve zkrácených úředních hodinách v provozu, některé úkony ale během nouzového stavu řešit...
01.04.2020 - 13:57
Komentáře