Reklama
reklama

Bolek online končí. V pátek vystoupí Polívka s hosty před prázdným hledištěm naposledy

Poslední možnost zhlédnout pravidelné páteční podvečery s Bolkem Polívkou mají diváci 1. května. Po boku principála vystoupí Josef Klíma a sourozenci Ulrychovi.

První májový den odstartuje v 18.15 na jevišti divadla na brněnském Jakubském náměstí poslední setkání programu Bolek online. Uzavře se tak cyklus pravidelných podvečerů před prázdným hledištěm a kamerami, které začalo Divadlo Bolka Polívky vysílat počátkem dubna na svém Facebooku a YouTube kanálu. 

Vysílání je součástí série divadelních představení, koncertů a dalších kulturních akcí nazvaných #kulturažije, s níž přišla poté, co divadla vzhledem k vládním nařízením musela přestat hrát, internetová televize Mall.tv.

Společně s Bolkem Polívkou před kamerou účinkovali například jeho dcera Anna a syn Vladimír, klaunské duo Michal Chovanec s Ondřejem Klíčem, Jan Budař, Hana Holišová, hudebník David Rotter a divadelník Petr Halberstadt.

„Streamování pro nás byla velmi zajímavá a užitečná zkušenost. Z ohlasů diváků víme, že je náš program těšil. Možná se tak k tomuto formátu ještě někdy v budoucnu vrátíme. Teď se chceme soustředit jiným směrem. Chystáme pro naše příznivce pilotní díly podcastů a máme několik nápadů, kterým se hodláme aktivně věnovat,“ uvedl ředitel divadla Ondřej Chalupský.

Novinky plánuje Divadlo Bolka Polívky spustit v květnu.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Unikátní laserový detekční systém, vytvářející neprodyšnou síť vzdušného prostoru nad vybranými objekty, dnes představili zástupci ČEZ přímo v Jaderné elektrárně Dukovany. Cílem nového systému je...
24.11.2020 - 16:13
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně již téměř měsíc odkládá plánované operace a zákroky, a to u všech oborů, které odklad umožňují. V současné době se pozvolně vrací k tzv. elektivní operativě.
24.11.2020 - 08:21
Odcizené zboží ze supermarketu bude zadrženého muže stát víc, než si vůbec pomyslel.
23.11.2020 - 08:50
Náprava historických křivd někdy trvá dekády, důkazem může být znovuobnovení čestného titulu doktor technických věd pro Jana Antonína Baťu, který o svůj titul dr.h.c. přišel z politických důvodů v...
22.11.2020 - 04:18
Ke stovkám standardních PCR testů přidává ČEZ navíc ještě antigenní testování. Zaměří se především na pracovníky v provozech, které jsou nezbytné pro fungování České republiky. Jako první se nové...
20.11.2020 - 10:29
Neosvětlené vozidlo jedoucí do protisměru zpozorovala v pondělí odpoledne hlídka městské policie ve Vlhké ulici.
19.11.2020 - 14:56
Komentáře