Reklama
reklama

Bolek online končí. V pátek vystoupí Polívka s hosty před prázdným hledištěm naposledy

Poslední možnost zhlédnout pravidelné páteční podvečery s Bolkem Polívkou mají diváci 1. května. Po boku principála vystoupí Josef Klíma a sourozenci Ulrychovi.

První májový den odstartuje v 18.15 na jevišti divadla na brněnském Jakubském náměstí poslední setkání programu Bolek online. Uzavře se tak cyklus pravidelných podvečerů před prázdným hledištěm a kamerami, které začalo Divadlo Bolka Polívky vysílat počátkem dubna na svém Facebooku a YouTube kanálu. 

Vysílání je součástí série divadelních představení, koncertů a dalších kulturních akcí nazvaných #kulturažije, s níž přišla poté, co divadla vzhledem k vládním nařízením musela přestat hrát, internetová televize Mall.tv.

Společně s Bolkem Polívkou před kamerou účinkovali například jeho dcera Anna a syn Vladimír, klaunské duo Michal Chovanec s Ondřejem Klíčem, Jan Budař, Hana Holišová, hudebník David Rotter a divadelník Petr Halberstadt.

„Streamování pro nás byla velmi zajímavá a užitečná zkušenost. Z ohlasů diváků víme, že je náš program těšil. Možná se tak k tomuto formátu ještě někdy v budoucnu vrátíme. Teď se chceme soustředit jiným směrem. Chystáme pro naše příznivce pilotní díly podcastů a máme několik nápadů, kterým se hodláme aktivně věnovat,“ uvedl ředitel divadla Ondřej Chalupský.

Novinky plánuje Divadlo Bolka Polívky spustit v květnu.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Ocenit profesionalitu zásahů dobrovolných hasičů a preventivní činnost sborů dobrovolných hasičů a hasičských sborů. To je cíl ankety Dobrovolní hasiči roku. Přihlašování sborů a jednotek bylo dnes...
29.05.2020 - 16:30
O šest týdnů později a bez slavnostního ceremoniálu. Tak odstartuje poslední květnovou sobotu letošní 74. plavební sezóna na Brněnské přehradě, která přinese Brňanům i některé novinky.
29.05.2020 - 12:25
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Komentáře