Reklama
reklama

Blešák na Flédě představí lokální prodejce i věci z druhé ruky

Prostor Flédy se v neděli 9. dubna opět zaplní tradičním Blešákem. Lokální prodejci nabídnou návštěvníkům vlastnoručně vyráběnou bižuterii, batůžky, peněženky, zápisníky, přírodní kosmetiku nebo dekoraci na Velikonoce. Nebudou chybět retro věci, vinyly, veteš i domácí občerstvení. Celkem se na trhu sejde okolo 50 prodejců.

Blešák k Flédě neodmyslitelně patří již několik let a mezi Brňany je velmi oblíbený. Kdo zavítá v neděli 9. dubna mezi 14:00 a 17:00 na Flédu, může se těšit například na zboží z tvůrčí dílny Moje Tvoje, která nabídne originální náhrdelníky, prsteny, hřebeny do vlasů, brože s filmovými hrdiny, kabelky z obalů od videokazet, bloky nebo látková pouzdra. V nabídce stánků se dále objeví starožitnosti, knihy, komixy, staré vinyly, dekorace do bytu, přírodní kosmetika, nádobí a retro věci. Trh nebude ochuzen o oblečení pro děti i dospělé. Energii z nakupování návštěvníkům doplní ručně vyráběné čokoládové pralinky z té nejlepší belgické čokolády značky Belcolade, domácí sušenky, bábovky, donuty a další dobroty.

Bleší trh patří k oblíbeným doplňkovým akcím, které tým klubu Fléda pořádá. Za pět se z trhu stala událost, na kterou se pravidelně hlásí přes 100 prodejců a navštíví jej stovky nakupujících. Akce se koná několikrát ročně.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře