Reklama
reklama

Blešák na Flédě představí lokální prodejce i věci z druhé ruky

Prostor Flédy se v neděli 9. dubna opět zaplní tradičním Blešákem. Lokální prodejci nabídnou návštěvníkům vlastnoručně vyráběnou bižuterii, batůžky, peněženky, zápisníky, přírodní kosmetiku nebo dekoraci na Velikonoce. Nebudou chybět retro věci, vinyly, veteš i domácí občerstvení. Celkem se na trhu sejde okolo 50 prodejců.

Blešák k Flédě neodmyslitelně patří již několik let a mezi Brňany je velmi oblíbený. Kdo zavítá v neděli 9. dubna mezi 14:00 a 17:00 na Flédu, může se těšit například na zboží z tvůrčí dílny Moje Tvoje, která nabídne originální náhrdelníky, prsteny, hřebeny do vlasů, brože s filmovými hrdiny, kabelky z obalů od videokazet, bloky nebo látková pouzdra. V nabídce stánků se dále objeví starožitnosti, knihy, komixy, staré vinyly, dekorace do bytu, přírodní kosmetika, nádobí a retro věci. Trh nebude ochuzen o oblečení pro děti i dospělé. Energii z nakupování návštěvníkům doplní ručně vyráběné čokoládové pralinky z té nejlepší belgické čokolády značky Belcolade, domácí sušenky, bábovky, donuty a další dobroty.

Bleší trh patří k oblíbeným doplňkovým akcím, které tým klubu Fléda pořádá. Za pět se z trhu stala událost, na kterou se pravidelně hlásí přes 100 prodejců a navštíví jej stovky nakupujících. Akce se koná několikrát ročně.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře