Reklama
reklama

Bizarní případy Městské policie Brno

Kromě závažných případů, které Městská policie Brno řeší, se čas od času vyskytnou situace, nad kterými se člověk musí pousmát. Redakce Centrum news vybrala pár takových bizarních případů, které brněnští strážníci letos řešili.

Žena upozornila strážníky na rozsvícenou dodávku, uvnitř našli milence

Jeden takový úsměvný případ se stal v září v Řečkovicích. Žena si všimla dodávky s nastartovaným motorem a rozsvícenými světly. Bála se prý o zdraví řidiče, a tak zavolala strážníky. Ti ale zjistili, že v dodávce si užívají milenci.

Žena pokousala svého partnera při sexuálních hrátkách, ten na ni zavolal policii

Ani v tomto případě nedopadl partnerský večer podle plánu. Tentokrát ale v listopadu zavolal městskou policii partner ženy, která ho prý chtěla kousáním jen svést. Muži se to ale nelíbilo a přivolaným strážníkům řekl, že je přítelkyně agresivní pokaždé, když se opije.

Žehlička ohrožovala dopravu, visela na troleji

Řidič projíždějící v září Zábrdovicemi strážníky upozornil na žehličku, která visela na troleji. Omotaná koncem přívodního kabelu se houpala ve výšce zhruba pěti metrů. Žehličku, kterou někdo pravděpodobně vyhodil z okna, se naštěstí podařilo sundat dříve, než stačila spadnout.

 Na ulici našli lidský prst, tak zavolali strážníky. Byl to prasečí ocásek

V květnu zaměstnanci firmy v brněnských Tuřanech objevili igelitový sáček s předmětem, o kterém se domnívali, že jde o lidský prst. Strážníci ale zjistili, že se jedná o prasečí ocásek s přidělaným umělým nehtem. Případ tedy uzavřeli jako nepovedený pokus o vtip.

Muž se před strážníky svlékl, pak je z toho obvinil

Pro strážníky asi ne tak veselý případ se stal v říjnu v Benešově ulici. Sedmadvacetiletého opilého muže hlídka probrala z tvrdého spánku. Vyzvala ho k předložení dokladů, ale muž se z nejasných důvodů svlékl. Strážníků se potom ukřivděným tónem zeptal, jestli považují za normální, že před nimi stojí polonahý.

Ukradenou mraženou husu si před ostrahou schovala pod sukni

Čtyřiapadesátiletá žena se v srpnu snažila ze zábrdovického obchodu ukrást pár věcí včetně mražené husy. Vše si schovala pod sukni s domněním, že jí to projde. Zastavila ji ale ostraha, která přivolala městskou policii a žena tak musela zaplatit pokutu ve výši dva tisíce korun.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Zábrdovický most Foto: Google maps
Na celých 15 měsíců uzavřou opravy Zábrdovický most spolu se Zábrdovickou ulicí. Uzavírka začne v sobotu 20. října. Chodci mohou pro přechod řeky Svitavy využít lávku, řidiči ale budou muset most...
15.10.2018 - 13:50
V nákupním centru AVION Shopping park Brno se ve dnech 19. - 20. října 2018 uskuteční festival s názvem Senioři v akci. Tento festival je určený nejen seniorům, ale všem, kteří mají chuť se dozvědět...
15.10.2018 - 10:58
Modré zóny Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Dodržování rezidentního parkování v Brně nyní hlídají strážníci, popřípadě jedno auto s kamerami. V budoucnu se ale chystá rozsáhlý kamerový systém, který bude kontrolovat vjezdy aut do modrých zón...
15.10.2018 - 08:00
Počátkem letošního roku zde došlo k ukončení provozu léčebny, před letními prázdninami budil areál naopak emoce kvůli umístění části nájemníků z ubytovny v Šámalově ulici. Nyní je vše jinak a začne...
14.10.2018 - 08:21
Vytvořit nový produkt pro zákazníky, vymyslet službu na bázi chytrých sítí, ale třeba i projet se elektromobilem noční Prahou, nebo se vypravit do 150-ti metrové chladicí věže jaderné elektrárny...
13.10.2018 - 20:00
Rozkymáceným stylem jízdy na sebe upoutal pozornost hlídky městské policie cyklista jedoucí včera po čtvrté hodině ranní Bubeníčkovou ulicí.
13.10.2018 - 16:53
Komentáře