Reklama
reklama

Bizarní případy Městské policie Brno

Kromě závažných případů, které Městská policie Brno řeší, se čas od času vyskytnou situace, nad kterými se člověk musí pousmát. Redakce Centrum news vybrala pár takových bizarních případů, které brněnští strážníci letos řešili.

Žena upozornila strážníky na rozsvícenou dodávku, uvnitř našli milence

Jeden takový úsměvný případ se stal v září v Řečkovicích. Žena si všimla dodávky s nastartovaným motorem a rozsvícenými světly. Bála se prý o zdraví řidiče, a tak zavolala strážníky. Ti ale zjistili, že v dodávce si užívají milenci.

Žena pokousala svého partnera při sexuálních hrátkách, ten na ni zavolal policii

Ani v tomto případě nedopadl partnerský večer podle plánu. Tentokrát ale v listopadu zavolal městskou policii partner ženy, která ho prý chtěla kousáním jen svést. Muži se to ale nelíbilo a přivolaným strážníkům řekl, že je přítelkyně agresivní pokaždé, když se opije.

Žehlička ohrožovala dopravu, visela na troleji

Řidič projíždějící v září Zábrdovicemi strážníky upozornil na žehličku, která visela na troleji. Omotaná koncem přívodního kabelu se houpala ve výšce zhruba pěti metrů. Žehličku, kterou někdo pravděpodobně vyhodil z okna, se naštěstí podařilo sundat dříve, než stačila spadnout.

 Na ulici našli lidský prst, tak zavolali strážníky. Byl to prasečí ocásek

V květnu zaměstnanci firmy v brněnských Tuřanech objevili igelitový sáček s předmětem, o kterém se domnívali, že jde o lidský prst. Strážníci ale zjistili, že se jedná o prasečí ocásek s přidělaným umělým nehtem. Případ tedy uzavřeli jako nepovedený pokus o vtip.

Muž se před strážníky svlékl, pak je z toho obvinil

Pro strážníky asi ne tak veselý případ se stal v říjnu v Benešově ulici. Sedmadvacetiletého opilého muže hlídka probrala z tvrdého spánku. Vyzvala ho k předložení dokladů, ale muž se z nejasných důvodů svlékl. Strážníků se potom ukřivděným tónem zeptal, jestli považují za normální, že před nimi stojí polonahý.

Ukradenou mraženou husu si před ostrahou schovala pod sukni

Čtyřiapadesátiletá žena se v srpnu snažila ze zábrdovického obchodu ukrást pár věcí včetně mražené husy. Vše si schovala pod sukni s domněním, že jí to projde. Zastavila ji ale ostraha, která přivolala městskou policii a žena tak musela zaplatit pokutu ve výši dva tisíce korun.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ke sporu dvou pejskařů v restauraci v centru města zamířili včera večer strážníci.
24.05.2018 - 20:16
Zbavit se nepotřebných věcí, výhodně nakoupit a nebo si užít příjemný den s programem pro celou rodinu. To vše nabízí židenický Sousedský blešák, který mohou lidé navštívit v sobotu 26. května od 14...
24.05.2018 - 14:10
Každý z nás si bezesporu přeje cítit se ve své domácnosti příjemně a komfortně. A jedním ze zásadních činitelů, kteří mají na naše dojmy vliv, je interiér a především podlaha.
24.05.2018 - 08:46
Trávník na zahradě, pod nohama, je klasika. Co ale kdybyste měli zeleň přímo nad hlavou? Nebojte se, nejedná se o podzemní kryt nebo zemljanku, nýbrž o viladům s unikátně řešenými střechami.
24.05.2018 - 07:28
Nejste spokojeni s kvalitou vody ve vaší domácnosti? Nechutná vám? Kupujete pravidelně balenou vodu a nebaví vás se s ní neustále nosit? Řešení je jednoduché. Dejte zelenou moderní technologii a...
23.05.2018 - 11:33
Náraz do střechy auta znejistil v pondělí v noci řidiče jedoucího po Hradecké ulici.
23.05.2018 - 07:38
Komentáře