Reklama
reklama

Bizarní případy Městské policie Brno

Kromě závažných případů, které Městská policie Brno řeší, se čas od času vyskytnou situace, nad kterými se člověk musí pousmát. Redakce Centrum news vybrala pár takových bizarních případů, které brněnští strážníci letos řešili.

Žena upozornila strážníky na rozsvícenou dodávku, uvnitř našli milence

Jeden takový úsměvný případ se stal v září v Řečkovicích. Žena si všimla dodávky s nastartovaným motorem a rozsvícenými světly. Bála se prý o zdraví řidiče, a tak zavolala strážníky. Ti ale zjistili, že v dodávce si užívají milenci.

Žena pokousala svého partnera při sexuálních hrátkách, ten na ni zavolal policii

Ani v tomto případě nedopadl partnerský večer podle plánu. Tentokrát ale v listopadu zavolal městskou policii partner ženy, která ho prý chtěla kousáním jen svést. Muži se to ale nelíbilo a přivolaným strážníkům řekl, že je přítelkyně agresivní pokaždé, když se opije.

Žehlička ohrožovala dopravu, visela na troleji

Řidič projíždějící v září Zábrdovicemi strážníky upozornil na žehličku, která visela na troleji. Omotaná koncem přívodního kabelu se houpala ve výšce zhruba pěti metrů. Žehličku, kterou někdo pravděpodobně vyhodil z okna, se naštěstí podařilo sundat dříve, než stačila spadnout.

 Na ulici našli lidský prst, tak zavolali strážníky. Byl to prasečí ocásek

V květnu zaměstnanci firmy v brněnských Tuřanech objevili igelitový sáček s předmětem, o kterém se domnívali, že jde o lidský prst. Strážníci ale zjistili, že se jedná o prasečí ocásek s přidělaným umělým nehtem. Případ tedy uzavřeli jako nepovedený pokus o vtip.

Muž se před strážníky svlékl, pak je z toho obvinil

Pro strážníky asi ne tak veselý případ se stal v říjnu v Benešově ulici. Sedmadvacetiletého opilého muže hlídka probrala z tvrdého spánku. Vyzvala ho k předložení dokladů, ale muž se z nejasných důvodů svlékl. Strážníků se potom ukřivděným tónem zeptal, jestli považují za normální, že před nimi stojí polonahý.

Ukradenou mraženou husu si před ostrahou schovala pod sukni

Čtyřiapadesátiletá žena se v srpnu snažila ze zábrdovického obchodu ukrást pár věcí včetně mražené husy. Vše si schovala pod sukni s domněním, že jí to projde. Zastavila ji ale ostraha, která přivolala městskou policii a žena tak musela zaplatit pokutu ve výši dva tisíce korun.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře