Reklama
reklama

Bizarní případy Městské policie Brno

Kromě závažných případů, které Městská policie Brno řeší, se čas od času vyskytnou situace, nad kterými se člověk musí pousmát. Redakce Centrum news vybrala pár takových bizarních případů, které brněnští strážníci letos řešili.

Žena upozornila strážníky na rozsvícenou dodávku, uvnitř našli milence

Jeden takový úsměvný případ se stal v září v Řečkovicích. Žena si všimla dodávky s nastartovaným motorem a rozsvícenými světly. Bála se prý o zdraví řidiče, a tak zavolala strážníky. Ti ale zjistili, že v dodávce si užívají milenci.

Žena pokousala svého partnera při sexuálních hrátkách, ten na ni zavolal policii

Ani v tomto případě nedopadl partnerský večer podle plánu. Tentokrát ale v listopadu zavolal městskou policii partner ženy, která ho prý chtěla kousáním jen svést. Muži se to ale nelíbilo a přivolaným strážníkům řekl, že je přítelkyně agresivní pokaždé, když se opije.

Žehlička ohrožovala dopravu, visela na troleji

Řidič projíždějící v září Zábrdovicemi strážníky upozornil na žehličku, která visela na troleji. Omotaná koncem přívodního kabelu se houpala ve výšce zhruba pěti metrů. Žehličku, kterou někdo pravděpodobně vyhodil z okna, se naštěstí podařilo sundat dříve, než stačila spadnout.

 Na ulici našli lidský prst, tak zavolali strážníky. Byl to prasečí ocásek

V květnu zaměstnanci firmy v brněnských Tuřanech objevili igelitový sáček s předmětem, o kterém se domnívali, že jde o lidský prst. Strážníci ale zjistili, že se jedná o prasečí ocásek s přidělaným umělým nehtem. Případ tedy uzavřeli jako nepovedený pokus o vtip.

Muž se před strážníky svlékl, pak je z toho obvinil

Pro strážníky asi ne tak veselý případ se stal v říjnu v Benešově ulici. Sedmadvacetiletého opilého muže hlídka probrala z tvrdého spánku. Vyzvala ho k předložení dokladů, ale muž se z nejasných důvodů svlékl. Strážníků se potom ukřivděným tónem zeptal, jestli považují za normální, že před nimi stojí polonahý.

Ukradenou mraženou husu si před ostrahou schovala pod sukni

Čtyřiapadesátiletá žena se v srpnu snažila ze zábrdovického obchodu ukrást pár věcí včetně mražené husy. Vše si schovala pod sukni s domněním, že jí to projde. Zastavila ji ale ostraha, která přivolala městskou policii a žena tak musela zaplatit pokutu ve výši dva tisíce korun.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře