Reklama
reklama

Autogramiáda Tomáše Kluse a jeho nového zpěvníku v Brně

Rovnou dvě příležitosti k osobnímu setkání s Tomášem Klusem se za pár dnů naskytnou jeho příznivcům z Brna a okolí.

V knižní kavárně v knihkupectví Na Čáře (Knihy Dobrovský, Joštova 6) bude Tomáš 27. listopadu od 17 hodin neúnavně podepisovat novinku Já, písničkář – Potřetí. Třetí zpěvník nadchne nejen muzikanty, ale také čtenáře, protože kromě textů a not všech písní z alb Anat život není a Spolu obsahuje také příběhy vzniku jednotlivých písní, fotky z koncertů a akcí či zákulisní informace. To všechno viděno Tomášovýma očima a navíc ve výpravném dárkovém vydání doplněném ilustracemi všestranného umělce Ondrashe. I tentokrát v praktické kroužkové vazbě, takže stačí jen otočit na stránku s oblíbenou písničkou a pustit se do zpěvu či hraní.

Knihy Dobrovský k  pozvánce na říjnovou autogramiádu Tomáše Kluse přidávají ještě vítaný bonus – možnost zakoupit vstupenky na koncert Klusymfonie 29. listopadu v brněnské DRFG Aréně s 15% slevou! Více na https://www.knihydobrovsky.cz/akce-a-autogramiady/detail/autogramiada-tomase-kluse-ke-knize-ja-pisnickar-potreti-brno-794.

Brno je po Ostravě druhým městem, kde Tomáš Klus, Cílová skupina a Janáčkova filharmonie Ostrava se společným projektem Klusymfonie vystoupí. Na koncertě zazní naživo písně z nového alba Klusymfonie, které vyšlo v listopadu a objevilo se na něm 18 skladeb Tomáše Kluse v aranžích Jana Lstibůrka pro symfonický orchestr. Podivín, JdeVoZem, Procit, ZmrZlým, Mořeplavci, Anat, Tamaře, Napojen… Přijďte si je poslechnout!

Zdroj: 2media

Autor: 
redakce
Aktuálně
Bezpečnější přecházení silnice a především zlepšení přístupu pro osoby s omezenou schopností. To je cílem rekonstrukce zastávky Grohova. Ta bude nově bezbariérová.
27.05.2020 - 16:08
Místo výmolů a prasklin vyrovnání povrchu ochrannou vrstvou mikrokoberce, který výrazně prodlouží životnost silnice. Nový živičný kabát dostanou v letošním a příštím roce čtyři úseky silnic II. třídy...
27.05.2020 - 09:00
Zásobárny pitné vody by Brňané mohli najít pod povrchem svého města. Tzv. artéská voda by mohla sloužit pro zásobování obyvatel města v případě dlouhotrvajícího sucha.
26.05.2020 - 08:15
Pondělní dopoledne se na jihomoravských silnicích neslo ve znamení nehod. V rozmezí tří hodin zasahovali hasiči u šesti dopravních střetů, během kterých se zranilo pět osob a zemřela mladá řidička.
25.05.2020 - 16:14
První návštěvníci mohou po více než dvouměsíční nucené pauze zavítat do jeskyní Moravského krasu, které se veřejnosti otevřely poslední květnové pondělí.
25.05.2020 - 12:52
V brněnských ulicích se mělo podle deklarace, kterou podepsalo město se společností ŠKODA AUTO DigiLab, objevit až 250 elektrických sdílených skútrů BeRider. Plány se však nyní kvůli současné situaci...
25.05.2020 - 07:20
Komentáře