Reklama
reklama

Autogramiáda Tomáše Kluse a jeho nového zpěvníku v Brně

Rovnou dvě příležitosti k osobnímu setkání s Tomášem Klusem se za pár dnů naskytnou jeho příznivcům z Brna a okolí.

V knižní kavárně v knihkupectví Na Čáře (Knihy Dobrovský, Joštova 6) bude Tomáš 27. listopadu od 17 hodin neúnavně podepisovat novinku Já, písničkář – Potřetí. Třetí zpěvník nadchne nejen muzikanty, ale také čtenáře, protože kromě textů a not všech písní z alb Anat život není a Spolu obsahuje také příběhy vzniku jednotlivých písní, fotky z koncertů a akcí či zákulisní informace. To všechno viděno Tomášovýma očima a navíc ve výpravném dárkovém vydání doplněném ilustracemi všestranného umělce Ondrashe. I tentokrát v praktické kroužkové vazbě, takže stačí jen otočit na stránku s oblíbenou písničkou a pustit se do zpěvu či hraní.

Knihy Dobrovský k  pozvánce na říjnovou autogramiádu Tomáše Kluse přidávají ještě vítaný bonus – možnost zakoupit vstupenky na koncert Klusymfonie 29. listopadu v brněnské DRFG Aréně s 15% slevou! Více na https://www.knihydobrovsky.cz/akce-a-autogramiady/detail/autogramiada-tomase-kluse-ke-knize-ja-pisnickar-potreti-brno-794.

Brno je po Ostravě druhým městem, kde Tomáš Klus, Cílová skupina a Janáčkova filharmonie Ostrava se společným projektem Klusymfonie vystoupí. Na koncertě zazní naživo písně z nového alba Klusymfonie, které vyšlo v listopadu a objevilo se na něm 18 skladeb Tomáše Kluse v aranžích Jana Lstibůrka pro symfonický orchestr. Podivín, JdeVoZem, Procit, ZmrZlým, Mořeplavci, Anat, Tamaře, Napojen… Přijďte si je poslechnout!

Zdroj: 2media

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dva nápisy ztvárněné sprejerem se objevily na ulici Bašty. Sprejera odhalil kamerový systém.
30.09.2020 - 19:08
Situace na české klubové scéně je už delší dobu alarmující. Hudební kluby, které v první vlně koronavirové krize zavřely jako první, aby mohly opět otevřít jako poslední, se nyní potýkají s vážnými...
30.09.2020 - 12:31
Různorodé zboží v ceně přes tři a půl tisíce korun údajně provezl kolem pokladen líšeňského supermarketu třiatřicetiletý muž.
29.09.2020 - 07:29
Jedni patří k jejich zastáncům a hojně je využívají, druzí by je nejraději nechali z města, a především z chodníků a silnic zmizet pryč. O čem je řeč? Přece o sdílených elektrokoloběžkách!
28.09.2020 - 08:16
Brněnské noční rozjezdy slaví letos v září 20 let provozu. Kořeny systému, kterým se inspirovala řada českých i evropských měst, však sahají až do 40. let minulého století. Dnes se každou půlhodinu...
26.09.2020 - 08:26
Zachránit čerstvě narozenou samičku divočáka se letos podařilo odchytáři brněnské městské policie Pavlu Antonínovi. Strážník ji během své služby našel u Brněnské přehrady, kde pobíhala ještě s...
25.09.2020 - 14:37
Komentáře