Reklama
reklama

Auto srazilo v Maloměřicích malé dítě. Nehodu bohužel nepřežilo

Tragická nehoda se stala dnes dopoledne v Maloměřicích. Osobní auto zde srazilo dvouleté dítě. Batole bohužel i přes snahu záchranářů na místě zemřelo.

Nešťastná událost se stala zhruba hodinu před pondělním polednem. Ve Wágnerově ulici v klidné části brněnských Maloměřic se střetl vůz typu SUV s malým dítětem. To utrpělo vážná zranění, kterým i přes resuscitaci na místě podlehlo. 

V místě střetu zasahovala jedna posádka záchranářů. V jejich péči skončila i řidička automobilu, kterou zdravotníci s akutní stresovou poruchou odvezli do bohunické nemocnice.

Okolnosti nehody policie vyšetřuje.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Ocenit profesionalitu zásahů dobrovolných hasičů a preventivní činnost sborů dobrovolných hasičů a hasičských sborů. To je cíl ankety Dobrovolní hasiči roku. Přihlašování sborů a jednotek bylo dnes...
29.05.2020 - 16:30
O šest týdnů později a bez slavnostního ceremoniálu. Tak odstartuje poslední květnovou sobotu letošní 74. plavební sezóna na Brněnské přehradě, která přinese Brňanům i některé novinky.
29.05.2020 - 12:25
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Komentáře