Reklama
reklama

Auto na kolejích nebo agresivní muž. Brněnští opilci stále zaměstnávají strážníky

Ani v době nouzového stavu si někteří výtečníci neodpustí kapku alkoholu. V brněnském Komárově zaparkoval opilý řidič své vozidlo na koleje, v Židenicích zase vyhrožoval opilec strážníkům, že je sežere.

Netradiční pohled se naskytl kolemjdoucím i strážníkům v Komárově v noci na úterý. V Konopné ulici tu zůstal stát v opravovaném úseku tramvajové trati vzpříčený automobil. S vozidlem řidič nemohl odjet, protože jeho přední část trčela do vzduchu a levé přední kolo bylo proražené. Nechal jej proto uzamčený stát na kolejích a odešel.

Díky popisu se policistům podařilo čtyřicetiletého řidiče vypátrat v Hodonínské ulici. „Přiznal se jim, že auto řídil a před jízdou podle svých slov vypil čtyři jedenáctistupňová piva a dvě velké vodky. Hlídka městské policie ho proto předala státním kolegům, kteří s ním zamířili na odběr krve,“ uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Případ muže notně posilněného alkoholem řešili strážníci i během víkendu. V Židenicích nalezli muže ležícího na zemi. Kvůli chladnému počasí chtěli zkontrolovat, zda je v pořádku. Opilý sedmačtyřicetiletý muž však po probuzení na policisty nejdříve zaútočil a následně i vyhrožoval, že muže zákona sežere. Opilec proto dostal pouta a putoval na záchytnou stanici.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Pondělní dopoledne se na jihomoravských silnicích neslo ve znamení nehod. V rozmezí tří hodin zasahovali hasiči u šesti dopravních střetů, během kterých se zranilo pět osob a zemřela mladá řidička.
25.05.2020 - 16:14
První návštěvníci mohou po více než dvouměsíční nucené pauze zavítat do jeskyní Moravského krasu, které se veřejnosti otevřely poslední květnové pondělí.
25.05.2020 - 12:52
V brněnských ulicích se mělo podle deklarace, kterou podepsalo město se společností ŠKODA AUTO DigiLab, objevit až 250 elektrických sdílených skútrů BeRider. Plány se však nyní kvůli současné situaci...
25.05.2020 - 07:20
Včerejší střet řidiče s vlakem na železničním přejezdu měl opět fatální následky.
24.05.2020 - 19:54
Kavárna přímo v parku na Moravském náměstí, nová kašna na Dominikánském náměstí nebo socha Gregora Johanna Mendela na náměstí nesoucí jeho jméno? Ani jeden z těchto prvků zatím Brňané na zmíněných...
24.05.2020 - 13:47
Rezidentní parkování se v Brně opět rozroste od 1. června. Původní plány počítaly s rozšířením o čtyři oblasti, kvůli situaci kolem koronaviru se však do systému nyní přidají pouze dvě.
24.05.2020 - 07:20
Komentáře