Reklama
reklama

Auto na kolejích nebo agresivní muž. Brněnští opilci stále zaměstnávají strážníky

Ani v době nouzového stavu si někteří výtečníci neodpustí kapku alkoholu. V brněnském Komárově zaparkoval opilý řidič své vozidlo na koleje, v Židenicích zase vyhrožoval opilec strážníkům, že je sežere.

Netradiční pohled se naskytl kolemjdoucím i strážníkům v Komárově v noci na úterý. V Konopné ulici tu zůstal stát v opravovaném úseku tramvajové trati vzpříčený automobil. S vozidlem řidič nemohl odjet, protože jeho přední část trčela do vzduchu a levé přední kolo bylo proražené. Nechal jej proto uzamčený stát na kolejích a odešel.

Díky popisu se policistům podařilo čtyřicetiletého řidiče vypátrat v Hodonínské ulici. „Přiznal se jim, že auto řídil a před jízdou podle svých slov vypil čtyři jedenáctistupňová piva a dvě velké vodky. Hlídka městské policie ho proto předala státním kolegům, kteří s ním zamířili na odběr krve,“ uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Případ muže notně posilněného alkoholem řešili strážníci i během víkendu. V Židenicích nalezli muže ležícího na zemi. Kvůli chladnému počasí chtěli zkontrolovat, zda je v pořádku. Opilý sedmačtyřicetiletý muž však po probuzení na policisty nejdříve zaútočil a následně i vyhrožoval, že muže zákona sežere. Opilec proto dostal pouta a putoval na záchytnou stanici.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
K již zavedeným omezením v jízdních řádech vlaků se přidávají další. V jihomoravském kraji nebudou moci lidé využívat některé spoje. Důvodem je nižší počet cestujících v souvislosti s vyhlášeným...
04.04.2020 - 08:26
Nebezpečnou zábavu v době karantény zvolili dva nezletilí sourozenci z Brna. Bez vědomí prarodičů si vypůjčili jejich vozy a rozhodli se pro projížďku nočním městem. Patnáctiletá dívka při honičce s...
03.04.2020 - 12:34
Přeplněné školky a stále rostoucí popularita Bystrce u těch, kdo si vybírají novou adresu pro život. To jsou důvody, proč brněnští radní chystají výstavbu nové školky při ulici Nad Dědinou.
03.04.2020 - 08:30
Od poloviny dubna neodbočí řidiči ze Žerotínova náměstí na ulici Veveří. Začnou zde totiž opravy tramvajové trati a inženýrských sítí.
02.04.2020 - 14:24
Často přeplněné kontejnery hyzdící Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách brzy nahradí novinka. Tři podzemní zásobníky, každý o objemu 3 tisíce litrů.
02.04.2020 - 08:00
Propadl vám v posledních dnech řidičák? Na úřad nyní nechoďte, vyzývá Brňany vedení města. Magistrát je sice ve zkrácených úředních hodinách v provozu, některé úkony ale během nouzového stavu řešit...
01.04.2020 - 13:57
Komentáře