Reklama
reklama

Agresor zaútočil na cizince gumovou palicí. Strážníci ho našli na Zvonařce

Gumovou palicí zaútočil agresor na cizince během konfliktu, který se odehrál v Trnité ulici v Brně. Třicetiletý cizinec skončil s krevními výrony na hlavě, útočníka strážníci našli na Zvonařce.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

Na linku 156 se v sobotu pozdě večer ozval svědek vyhroceného konfliktu v Trnité ulici. Na místo byly vyslány dvě hlídky městské policie. "Strážníci tam kromě svědků zastihli i třicetiletého cizince s několika čerstvými krevními výrony na hlavě," uvedl policejní mluvčí Pavel Šoba.

Poté co na něho domnělý agresor údajně zaútočil gumovou palicí, stěžoval si na bolest hlavy. Jedna hlídka proto zraněnému přivolala zdravotníky a do jejich příjezdu muži kontrolovala základní životní funkce. Druhá hlídka městské policie mezitím pátrala po domnělém útočníkovi, který krátce po incidentu z místa utekl.

Pětatřicetiletého muže odpovídajícího popisu strážníci po chvíli dopadli na autobusovém nádraží Zvonařka. Poblíž měl gumovou palici a hlídce městské policie přiznal, že ji během incidentu použil. "S podezřením na spáchání trestného činu strážníci přivolali Policii České republiky, která případ dále šetří," dodal Šoba.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ohňostroj Foto: MMB
Významná brněnská výročí, charleston a rozzářené brněnské nebe. Tak by šlo charakterizovat letošní ročník mezinárodní soutěže ohňostrojů Ignis Brunensis. První ohňostroj osvítí nebe nad Špilberkem už...
23.05.2019 - 17:42
Už po jedenácté se tento pátek vydají lidé v Brně a okolí do kostelů, kaplí a klášterů. Řada z nich nikoli za modlitbou, ale za zážitkem. Ten pro ně organizátoři letos připravili na rekordních 204...
23.05.2019 - 17:28
Sportovní a rekreační areál Kraví hora oslaví v sobotu 25. května 15 let od otevření krytého bazénu a zrekonstruovaného venkovního areálu včetně koupaliště.
23.05.2019 - 10:30
Vizualizace Pohořelce Foto: MMB
V těchto dnech roste na Pohořelci u Malinovského náměstí architektonická instalace, která pomůže zanedbaný kout na pár týdnů přeměnit na živé místo určené k setkávání. Připravovaný festival „Kam...
23.05.2019 - 08:00
Hledaný muž Foto: PČR JMK
Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
22.05.2019 - 13:52
Vítězná fotka Foto: MMB
Sté výročí vzniku Velkého Brna oslavuje město kromě jiných aktivit i fotosoutěží. Po dvou týdnech zná soutěž své vítěze. Nejvíce zabodovala fotka z Maloměřic.
22.05.2019 - 08:11
Komentáře