Reklama
reklama

Agresor zaútočil na cizince gumovou palicí. Strážníci ho našli na Zvonařce

Gumovou palicí zaútočil agresor na cizince během konfliktu, který se odehrál v Trnité ulici v Brně. Třicetiletý cizinec skončil s krevními výrony na hlavě, útočníka strážníci našli na Zvonařce.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

Na linku 156 se v sobotu pozdě večer ozval svědek vyhroceného konfliktu v Trnité ulici. Na místo byly vyslány dvě hlídky městské policie. "Strážníci tam kromě svědků zastihli i třicetiletého cizince s několika čerstvými krevními výrony na hlavě," uvedl policejní mluvčí Pavel Šoba.

Poté co na něho domnělý agresor údajně zaútočil gumovou palicí, stěžoval si na bolest hlavy. Jedna hlídka proto zraněnému přivolala zdravotníky a do jejich příjezdu muži kontrolovala základní životní funkce. Druhá hlídka městské policie mezitím pátrala po domnělém útočníkovi, který krátce po incidentu z místa utekl.

Pětatřicetiletého muže odpovídajícího popisu strážníci po chvíli dopadli na autobusovém nádraží Zvonařka. Poblíž měl gumovou palici a hlídce městské policie přiznal, že ji během incidentu použil. "S podezřením na spáchání trestného činu strážníci přivolali Policii České republiky, která případ dále šetří," dodal Šoba.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Při dopravní nehodě dvou osobních aut se včera zranilo šest lidí včetně dítěte. Řidič Renaultu se podle policie nevěnoval plně řízení a vjel do protisměru.
22.07.2019 - 11:24
Injektáž Foto: VZMB
Vyrábějí kyslík, poskytují stín, ochlazují okolí. Hodnota stromů se v horkém letním městě zdá být čím dál vyšší. Některé se teď díky Veřejné zeleni města Brna dočkaly speciální kúry, která povede k...
22.07.2019 - 07:00
Průměrná cena za metr čtvereční bytu v brněnských novostavbách poprvé v historii přesáhla 80 tisíc korun. Na nový šedesátimetrový byt teď musí zájemci našetřit průměrně 4,86 milionu korun, stoupají...
21.07.2019 - 18:46
Ovlivněte výsledky největší studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění v ČR.
21.07.2019 - 17:18
Multifunkční hala v novém Foto: STAREZ – SPORT, a. s.
DRFG Aréna prošla přes léto rozsáhlou modernizací. Kvůli bezpečnosti hráčů byly nainstalovány nové mantinely včetně plexiskel, střídaček, trestných lavic, časoměřičů a sítí. Rovněž byla provedena...
19.07.2019 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na silnici z Pohořelic do Znojma blízko Miroslavi nepřežil nehodu řidič osobního automobilu, který se srazil s kamionem. Muži nepomohla ani první pomoc od svědků.
18.07.2019 - 12:02
Komentáře