Reklama
reklama

Agresor zaútočil na cizince gumovou palicí. Strážníci ho našli na Zvonařce

Gumovou palicí zaútočil agresor na cizince během konfliktu, který se odehrál v Trnité ulici v Brně. Třicetiletý cizinec skončil s krevními výrony na hlavě, útočníka strážníci našli na Zvonařce.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

Na linku 156 se v sobotu pozdě večer ozval svědek vyhroceného konfliktu v Trnité ulici. Na místo byly vyslány dvě hlídky městské policie. "Strážníci tam kromě svědků zastihli i třicetiletého cizince s několika čerstvými krevními výrony na hlavě," uvedl policejní mluvčí Pavel Šoba.

Poté co na něho domnělý agresor údajně zaútočil gumovou palicí, stěžoval si na bolest hlavy. Jedna hlídka proto zraněnému přivolala zdravotníky a do jejich příjezdu muži kontrolovala základní životní funkce. Druhá hlídka městské policie mezitím pátrala po domnělém útočníkovi, který krátce po incidentu z místa utekl.

Pětatřicetiletého muže odpovídajícího popisu strážníci po chvíli dopadli na autobusovém nádraží Zvonařka. Poblíž měl gumovou palici a hlídce městské policie přiznal, že ji během incidentu použil. "S podezřením na spáchání trestného činu strážníci přivolali Policii České republiky, která případ dále šetří," dodal Šoba.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně již téměř měsíc odkládá plánované operace a zákroky, a to u všech oborů, které odklad umožňují. V současné době se pozvolně vrací k tzv. elektivní operativě.
24.11.2020 - 08:21
Odcizené zboží ze supermarketu bude zadrženého muže stát víc, než si vůbec pomyslel.
23.11.2020 - 08:50
Náprava historických křivd někdy trvá dekády, důkazem může být znovuobnovení čestného titulu doktor technických věd pro Jana Antonína Baťu, který o svůj titul dr.h.c. přišel z politických důvodů v...
22.11.2020 - 04:18
Ke stovkám standardních PCR testů přidává ČEZ navíc ještě antigenní testování. Zaměří se především na pracovníky v provozech, které jsou nezbytné pro fungování České republiky. Jako první se nové...
20.11.2020 - 10:29
Neosvětlené vozidlo jedoucí do protisměru zpozorovala v pondělí odpoledne hlídka městské policie ve Vlhké ulici.
19.11.2020 - 14:56
I v letošním roce poputuje z Bílovic nad Svitavou do Brna vánoční strom, který bude, jak již je tradicí, tažen koňským spřežením.
18.11.2020 - 17:39
Komentáře