Reklama
reklama

Agresivní řidič nejprve kamión vybržďoval, potom na něm způsobil kladivem škodu za skoro třicet tisíc korun

Skoro půl roku si dvaatřicetiletý řidič osobního automobilu Mercedes myslel, že jeho počínání na silnici poblíž Rajhradu ujde trestu.
Foto: Policie ČR

Mladému řidiči se na silnici spojující Brno s Pohořelicemi nelíbil manévr šoféra náklaďáku Scania. Kamión předjel a následně začal vybržďovat. Když čtyřiapadesátiletý šofér náklaďáku zastavil, došlo mezi řidiči nejdříve k verbálnímu konfliktu. Potom muž z osobního automobilu vytáhl z kufru kladivo a na kamiónu poničil čelní sklo a zpětné zrcátko. Oprava poškozených součástí stála skoro třicet tisíc korun. Podle registrační značky se podařilo řidiče osobáku poměrně rychle vypátrat. Jenže tento se k incidentu odmítal přihlásit, natož se k němu vyjádřit. Až rekognice případu přiměla agresivního muže, který je policistům pro své podobné výpady známý, k tomu, aby se přiznal. Nyní je stíhaný pro poškození cizí věci.

Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Začíná období viróz, a ačkoliv jde o nepříjemné onemocnění, většinou jeho léčba nevyžaduje zásah záchranářů a výjezd resuscitačního vozu. Jihomoravští záchranáři přesto evidují desítky hovorů denně...
14.11.2018 - 15:30
V pondělí dopoledne přijali policisté stručné oznámení o tom , že se mezi auty ve Štouračově ulici prochází kůň bez doprovodu.
14.11.2018 - 15:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Úřad začne vracet peníze rezidentům, kteří za první auto před změnou ceníku zaplatili 600 korun. Změna se týká druhé vlny parkování. Vrácení peněz je ale podmíněné žádostí.
14.11.2018 - 07:00
Ruské kolo na Moravském náměstí už stojí Foto: Centrum news
Už za deset dní v Brně začne opravdová vánoční atmosféra. Vánoční trhy na čtyřech brněnských náměstí odstartují 23. listopadu, takže intenzivní přípravy na vánoční Brno jsou v plném proudu.
13.11.2018 - 13:58
Koncerty se uskuteční v DRFG aréně Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Legendární kapela Lucie dnes v Ostravě startuje své turné, na kterém zahraje nejen své hity, ale také písničky z nového alba EvoLucie. V Brně bude mít rovnou dva koncerty, které se uskuteční 17. a 18...
13.11.2018 - 06:00
Dělníky vystřídají stánky Foto: MMB
Po několika měsících se otevírá opravené Dominikánské náměstí. Při celkové rekonstrukci byly opraveny všechny inženýrské sítě, proběhl archeologický výzkum, na hotové náměstí pak přibyly stromy a...
12.11.2018 - 19:40
Komentáře