Reklama
reklama

Agresivní muž zastavil tramvajovou dopravu na Veveří

Hned několik tramvajových souprav ve včerejších dopoledních hodinách zůstalo stál na Veveří. Příčinou byl agresivní muž, jehož chování měl pravděpodobně na svědomí prodělaný epileptický záchvat.

Do svízelné situace se ve čtvrtek před devátou hodinou ranní dostaly stovky cestujících hromadné dopravy v ulici Veveří. Několik tramvajových souprav tam zůstalo stát za sebou. Příčinou však tentokrát nebyla technická závada ani dopravní nehoda, ale lidský faktor. Lokalitou projíždějící autohlídka městské policie se k místu dostavila poté, co na ni výraznými gesty rukou mával jeden z cestujících, a to kvůli agresivnímu pasažérovi z první soupravy.

Na jeho chování měl údajně vliv prodělaný epileptický záchvat, při němž vícekrát upadl a udeřil se do hlavy. Strážníci třiačtyřicetiletého muže na žádost zdravotníků vyvedli z tramvaje, aby mohl být v klidu ošetřen. Dotyčný se tomu ale vehementně bránil, rozhazoval rukama a po zdravotnících dokonce hodil hrst mincí. Protože neuposlechl ani opakované výzvy, aby se uklidnil, strážníci ho museli spoutat a v jejich doprovodu pak zamířil k ošetření do bohunické nemocnice. Případem se bude zabývat správní orgán.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
16.09.2018 - 18:21
Komentáře